روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " قاسمی‌نژاد: مقابل پرسپولیس و ذوب‌آهن به حق‌مان نرسیدیم از منبع برترین ها. "

قاسمی‌نژاد: مقابل پرسپولیس و ذوب‌آهن به حق‌مان نرسیدیم

محمد قاسمی نژاد، هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: در بازی با ذوب آهن خطای پنالتی روی موسی کولیبالی واضح و مسلم بود، اما نمی دانم چرا داور به راحتی از کنار آن صحنه عبور کرد.

خبرگزاری تسنیم: محمد قاسمی نژاد در گفت وگویی درباره شکست تیمش برابر ذوب آهن گفت: بازی در نیمه اول پایاپای بود و متأسفانه روی یک غفلت گل خوردیم و ذوبی ها از تنها موقعیت شان استفاده کردند. در نیمه دوم هم حریف را تحت فشار قرار دادیم و صاحب توپ و میدان بودیم، ولی متأسفانه موقعیت های ما تبدیل به گل نشد و در نهایت شکست خوردیم. البته اشتباهات داوری باز هم در باخت ما تأثیرگذار بود و داور یک پنالتی مسلم برای مان نگرفت.وی ادامه داد: بازیکن حریف با بی احتیاطی روی موسی کولیبالی خطا کرد و این پنالتی کاملاً واضح و روشن بود. حتی یک بچه چهار ساله هم می توانست این خطا را تشخیص داده و پنالتی بگیرد، ولی نمی دانم چرا داور به راحتی از کنار این صحنه عبور کرد. ما در بازی با پرسپولیس هم از داوری ضرر کردیم. می توانستیم در دو بازی اخیر چهار امتیاز بگیریم، ولی متأسفانه به حق مان نرسیدیم.قاسمی نژاد در خاتمه تصریح کرد: دو شکست اخیر ما را ناراحت کرد و باید خیلی زود به فکر جبران باشیم. در بازی بعدی هم محکوم به شکست دادن گل گهر هستیم. باید در چند بازی آینده طوری نتیجه بگیریم که به بالای جدول برسیم. کادر فنی، بازیکنان و مسئولان باشگاه تلاش می کنند تا امسال نتایج خوبی بگیریم و هواداران فولاد را خوشحال کنیم.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " قاسمی‌نژاد: مقابل پرسپولیس و ذوب‌آهن به حق‌مان نرسیدیم از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×