روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیام ویژه به چند بازیکن پرسپولیس؛ برانکو با تیم ملی بست! از منبع برترین ها. "

پیام ویژه به چند بازیکن پرسپولیس؛ برانکو با تیم ملی بست!

در روز هایی که شایعه بازگشت برانکو بعد از ۱۳ سال به تیم ملی شنیده می شود، یک پیام ویژه به چند بازیکن پرسپولیس رسیده است؛ برانکو با تیم ملی بست!

خبرورزشی: اگر با پرسپولیسی ها عیاق باشید و با آن ها نشست و برخاست داشته باشید، این روز ها چنین جمله ای را مکرر در جمع شان می شنوید؛ برانکو سرمربی تیم ملی شده. مربی کروات این روز ها سکوت کرده. جواب تماس ها را از ایران نمی دهد.به تازگی اما باخبر شدیم دو، سه بازیکن پرسپولیس پیام ویژه ای دریافت کرده اند که «برانکو قطعاً سرمربی تیم ملی شده است.» منبع این پیام کاملاً موثق بوده، به همین خاطر در اردوی قرمز ها همه باور دارند به زودی برانکو به تهران بازمی گردد و روی نیمکت تیم ملی ایران می نشیند.حتی باخبر شدیم بعد از شنیدن این پیام، یکی دو بازیکن پرسپولیس هم تلفنی با برانکو صحبت کرده اند. اینکه در این تماس تلفنی چه حرف هایی رد و بدل شده و محتوای صحبت ها چه بوده، مشخص نیست ولی قطعاً برانکو در این تماس ها خبر قطعی را داده است. ظاهراً کار تمام شده و در این بین مانده حل یکی دو مشکل برای امضای قرارداد. با یکی از بازیکنان پرسپولیس گفت وگوی کوتاهی در این زمینه داشتیم که گفت: «ما هم خبر حضور برانکو را شنیدیم و البته شنیدیم که با تیم ملی بسته است.»ظاهراً فدراسیون فوتبال فقط منتظر است قرارداد مارک ویلموتس بلژیکی فسخ شود. این مربی که هر بار یک چیز را بهانه می کند تا به ایران نیاید، حالا هم اتفاقات اخیر را بهانه کرده و مدام امروز و فردا می کند. البته او در ایمیلی که دیروز به فدراسیون داد از تاج خواست جلسه ای برای ادامه همکاری برگزار کنند. رئیس فدراسیون برای او نوشت باید مدام در ایران باشد و برای تیم ملی کار کند؛ شرطی که البته بعید به نظر می رسد ویلموتس با آن موافقت کند، چون او در اروپا به مربی «تنبل» معروف است!

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیام ویژه به چند بازیکن پرسپولیس؛ برانکو با تیم ملی بست! از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×