روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پشتِ سردار به آمارش گرم است از منبع برترین ها. "

پشتِ سردار به آمارش گرم است

آزمون می تواند اولین قربانی حضور احتمالی برانکو در تیم ملی باشد! ولی سردار به خاطر عملکرد عالی اش در روسیه نگران تغییر سرمربی تیم ملی نیست و خوب می داند فعلاً مرد اول خط آتش ماست.

خبرورزشی: دو قطبی کی روش- برانکو در سال های گذشته در فوتبال کشورمان تا حدودی اتحاد را بین هواداران فوتبال نابود کرد و حتی باعث شد که برخی، آرزوی شکست تیم ملی کشورشان را داشته باشند.البته با رفتن کی روش و برانکو از فوتبال ایران، این نگاه بین هواداران فوتبال کم رنگ و کم رنگ تر شد تا این روز ها که اخباری مبنی بر احتمال حضور دوباره برانکو در تیم ملی منتشر شده و می تواند مانند آتش زیر خاکستر باشد.اولین پیامد منفی حضور برانکو در تیم ملی، زنده شدن دوباره دو دستگی بین هواداران کی روش و برانکو است. با این تفاوت که قبلاً برخی هواداران برانکو، آرزوی شکست و عدم موفقیت تیم ملی را داشتند، اما حالا آن ها طرفدار تیم ملی خواهند شد!پیامد منفی نگران کننده تر حضور برانکو در تیم ملی، مشکلات سابق برخی بازیکنان تیم ملی با این مربی کروات است؛ مشکلاتی که می تواند باعث ایجاد حواشی فراوانی در بدنه تیم ملی و بین بازیکنان و کادر فنی شود. قطعاً مهم ترین مشکل را در بین بازیکنان ملی پوش سردار آزمون با برانکو خواهد داشت.برانکو در نشست خبری پیش از دیدار پرسپولیس و سایپا در فروردین سال ۹۷ در پاسخ به این سؤال که آیا بازیکنانش را برای آماده سازی تیم ملی در راه جام جهانی به مدت ۴۰ روز در اختیار کی روش قرار می دهد یا نه؟ صحبت های کنایه آمیزی راجع به عملکرد لژیونر های فوتبال ایران انجام داد.او در صحبت هایش گفت: «بله دیروز متوجه شدم لژیونر ها خیلی آماده اند و آن ها در زمین پرواز می کردند. طارمی، انصاری فرد و آزمون پرواز می کردند، بعد از نیم ساعت آن ها را دیگر در زمین ندیدم. آیا لژیونر ها هم ۴۰ روز همراه تیم ملی به اردو می روند یا نه؟!» این طعنه اصلاً به مذاق خانواده آزمون خوش نیامد و پدر سردار با ارسال پیامکی تهدیدآمیز برای سرمربی پرسپولیس، فضای رسانه ای را برای چند روز اشغال کرد.پدر سردار در این پیامک با زبان انگلیسی از عباراتی نظیر «با تو برخورد خواهم کرد»، «یک روز تو را به پایین می کشم»، «به چه حقی در مورد پسرم حرف زدی»، «دهانت را ببند» و... استفاده کرده بود.این پایان کار نبود و حتماً به یاد دارید در جریان جدال همه جانبه برانکو و کی روش، سردار آزمون یکی از بازیکنانی بود که بی محابا وارد گود شد و از مربی پرتغالی دفاع کرد. او چندین بار به برانکو طعنه زد و حتی مدعی شد عمده انتقادات از او بعد از جام جهانی روسیه، از سوی هواداران پرسپولیس و به خاطر طعنه های برانکو طراحی شده است.مهدی طارمی، رامین رضاییان و اشکان دژاگه نیز دیگر بازیکنانی بودند که در این سال ها با برانکو دچار چالش شدند ولی هیچ کدام از آن ها به اندازه آزمون و پدرش با سرمربی کروات پیشین پرسپولیس به مشکل برنخوردند.به نظر می رسید از آنجا که برانکو نشان داده با افرادی که دچار چالش شود، به راحتی آبش در یک جوی نمی رود، اولین قربانی حضور احتمالی برانکو در تیم ملی آزمون باشد! ولی سردار به خاطر عملکرد عالی اش در روسیه نگران تغییر سرمربی تیم ملی نیست و خوب می داند فعلاً مرد اول خط آتش ماست.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پشتِ سردار به آمارش گرم است از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×