روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " توافق پرسپولیس - برانکو به نفع تیم ملی؟! از منبع برترین ها. "

توافق پرسپولیس - برانکو به نفع تیم ملی؟!

برانکو ایوانکوویچ این روزها باز هم به تیتر اول رسانه های ایران تبدیل شده است. یکی او را گزینه اول هدایت پرسپولیس می نامد و نفر دیگر کارش را با تیم ملی فوتبال کشورمان تمام شده می داند و جالب اینکه برانکو حاضر نیست هیچ کدام از این موارد را تایید کند

فرهیختگان: برانکو ایوانکوویچ این روزها باز هم به تیتر اول رسانه های ایران تبدیل شده است. یکی او را گزینه اول هدایت پرسپولیس می نامد و نفر دیگر کارش را با تیم ملی فوتبال کشورمان تمام شده می داند و جالب اینکه برانکو حاضر نیست هیچ کدام از این موارد را تایید کند و در هر تماسی که از ایران با او گرفته می شود، تاکید دارد که فعلا منتظر است مشکلش با پرسپولیس حل شود.هرچند برانکو مذاکره با تیم ملی را از بیخ و بن رد کرده و هرگونه مذاکره ای برای قبول هدایت تیم ملی را تکذیب می کند اما دقیقا کارهای او و پست های اینستاگرامی اش باعث به وجود آمدن این شایعات شد و سکوت فدراسیون و تایید و تکذیب نکردن این موضوع فضا را به سمتی پیش برد که هر لحظه احتمال نشستن او روی نیمکت تیم ملی را بیشتر می کند.قرار اول؛ یک ناهار مشترک بدون منظور!موضوع از جایی شروع شد که برانکو عکسی را در اینستاگرام خود منتشر کرد که او را کنار سفیر ایران نشان می داد. بعد از این عکس خیلی ها به دنبال دلیل این نشست رفتند و جواب سربالای برانکو و نزدیکانش در ایران حساسیت اهالی رسانه را بیشتر کرد. حتی «فرهیختگان» این موضوع را از طریق سفارت ایران در کرواسی پیگیری کرد و عنوان شد که بحث فقط درباره مطالبات مرد کروات از پرسپولیس بوده است.برانکو ادعا می کرد سفیر ایران در کرواسی از دوستانش به شمار می رود و او با توجه به علاقه اش به ایران نزد سفیر رفته و بعد از گپ وگفت خودمانی یک ناهار مشترک صرف کرده و از هم جدا شده اند و این دیدار هیچ ارتباطی به پرسپولیس و تیم ملی نداشته است.قرار دوم؛ درخواست کمک!دیروز عکس جدیدی از دیدار برانکو و سفیر ایران در اینستاگرام پروفسور منتشر شد تا در روزی که همه وعده دیدار یک نماینده از ایران با برانکو جهت مذاکره برای قبول هدایت تیم ملی را داده بودند، باز هم سفیر ایران مقابل برانکو بنشیند. وی دلیل این دیدار را کمک خواهی از سفیر برای حل مشکلش با پرسپولیس عنوان کرد.این حرف برانکو اما منطقی به نظر نمی رسد، او که تا دیروز پاسخ پرسپولیسی ها را یکی درمیان می داد و آنها را تهدید به حل مشکلش در فیفا کرده بود و حتی نامه شکایتش هم به باشگاه پرسپولیس رسید، حالا خودش پا پیش گذاشته تا برای حل مشکلش با پرسپولیس سفیر کشورمان در کرواسی را واسطه کند!اینکه خود برانکو پالس هایی را می فرستد تا به شایعات موجود دامن بزند غیرقابل کتمان است و این موضوع که برانکو دوست دارد روی نیمکت تیم ملی بنشیند هم بر هیچ کس پوشیده نیست.تا آنجای حرف که برانکو گفته مذاکره اش درخصوص پرسپولیس بوده هم درست، اما برخی منابع معتقدند سفیر به دنبال راه حلی برای توافق برانکو با پرسپولیس است تا پرونده او و سرخ ها در فیفا بسته و مالیات او هم توسط وزارت ورزش تعیین تکلیف شود و راه برای حضور برانکو به تیم ملی باز شود. باید صبر کرد و دید!

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " توافق پرسپولیس - برانکو به نفع تیم ملی؟! از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×