روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " فنونی‌زاده: دوست دارم پرسپولیس به استقلال بخورد از منبع برترین ها. "

فنونی‌زاده: دوست دارم پرسپولیس به استقلال بخورد

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خیلی دوست دارم در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی حریف استقلال شویم.

خبرگزاری فارس: مرتضی فنونی زاده در مورد پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان در جام حذفی اظهار داشت: پرسپولیس در نیمه اول چنگی به دل نزد و نفت آبادان خوب بازی کرد اما تیم در نیمه دوم خوب شد و با تعویض هایی که انجام شد، شرایط تغییر کرد. البته، نمی دانم چرا کالدرون از امید عالیشاه و سیامک نعمتی استفاده نمی کند. خوشبختانه در این بازی زوج سیدجلال حسینی و شجاع خلیل زاده را دوباره کنار هم دیدیم و هر دو هم بسیار باصلابت کار کردند.وی افزود: نفت آبادان تیم بدی در لیگ برتر نیست و در کمرکش جدول است. جزو 10 تیم اول لیگ برتر است و پرسپولیس مقابل این تیم خوب بازی کرد. این دیدار نویدبخش روزهای خوب برای پرسپولیس است. هدایت فنی کالدرون هم نسبت به بازی های گذشته 50 درصد تغییر کرده و بهتر شده بود. نتیجه این تغییرات هم گرفت و به مرحله بعدی صعود کرد؛ البته در یک ربع آخر بازی، پرسپولیس کمی به لاک دفاعی فرو رفت که آن هم طبیعی است زیرا جام حذفی است و با یک اشتباه ممکن است نتیجه مساوی شود و به وقت های اضافه و پنالتی کشیده شود. جام حذفی جام حادثه ها است.فنونی زاده تصریح کرد: پرسپولیس در جام حذفی افتخارات زیادی دارد. هم با علی دایی و هم با علی پروین در این جام قهرمان شده ایم. آنها استاد جام حذفی بودند. کالدرون در دیدار با نفت آبادان با درایت بیشتری تیم را هدایت کرد. همانطور که گفتم، استفاده از زوج سیدجلال و شجاع خلیل زاده خیلی خوب بود. شیری هم در کار دفاعی موفق است؛ هرچند در نفوذها زیاد خوب عمل نمی کند.پیشکسوت پرسپولیس در مورد اینکه احتمال دارد این تیم در مرحله یک چهارم نهایی با استقلال آماده و سرحال روبرو شود، گفت: دوست دارم این اتفاق بیفتد. کجای این استقلال خوب است؟ در همین بازی با نساجی، اگر حریف از فرصت هایش استفاده می کرد، نیمه اول 3 بر یک استقلال را شکست می داد. از خدا می خواهیم در مرحله بعدی جام حذفی با استقلال روبرو شویم و یک دربی جانانه را شاهد باشیم زیرا بازی در ورزشگاه آزادی است و میزبان و میهمانی آن تفاوتی ندارد.وی با اشاره به غیبت علیپور در ترکیب اصلی، عنوان کرد: بیرون گذاشتن علیپور کار خوب کالدرون در این بازی بود. این مهاجم دو سال است بازی می کند؛ هم خسته است و هم زیر فشار روانی قرار دارد. این تصمیم، خیلی خوب بود زیرا باعث می شود هم علیپور استراحت کند و هم فشار از رویش برداشته شود. رونالدو هم در یوونتوس تعویض می شود و دیبالا می آید و گلزنی می کند؛ حتی رونالدو را در دیدار دیگر روی نیمکت می نشاند. البته اگر نیمکت نشینی رونالدو بخواهد ادامه دار باشد، تماشاگر یونتوس به سرمربی معترض خواهد شد.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " فنونی‌زاده: دوست دارم پرسپولیس به استقلال بخورد از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×