روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تاج در مسیر فسخ قرارداد ویلموتس و انتخاب سرمربی بعدی از منبع برترین ها. "

تاج در مسیر فسخ قرارداد ویلموتس و انتخاب سرمربی بعدی

مهدی تاج با انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرامش به صورت تلویحی از اتفاقات مهم آینده فوتبال ایران پرده برداشت.

ورزش سه: رییس فدراسیون در یک استوری که در آن تصویر وی و علیرضا بیرانوند وجود دارد از انجام یک سفر سرنوشت ساز برای فوتبال ایران ضمن خداحافظی با گلر ملی پوش خبر داد.سفری که تاج از آن صحبت می کند برای تعیین تکلیف نیمکت فوتبال ایران است. در حال حاضر هدف اولیه تاج، فسخ قرارداد با مارک ویلموتس با حداقل هزینه و سپس عقد قرارداد با سرمربی جدید است. اما این احتمال وجود دارد که فدراسیون با سرمربی بلژیکی به توافق برسد و او کارش را با تیم ملی ادامه دهد.ویلموتس که قراردادی سه ساله با فدراسیون منعقد کرده، بعد از دو شکست مقابل عراق و بحرین به شدت مورد انتقاد هواداران و اهالی فوتبال قرار گرفت و به سختی می توان آینده ای روی نیمکت برای او متصور بود. از سویی شایعاتی درباره عقد قرارداد با برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق پرسپولیس منتشر شده که فدراسیون هیچ تایید و تکذیبی در خصوص آن نداشته است.بعد از انتخاب ویلموتس به عنوان جانشین کارلوس کی روش برای ادامه کار او، فدراسیون شرایطی داشت که مهمترین آنها اقامت این سرمربی در تهران و زیر نظر گرفتن بازی ها از سوی سرمربی تیم ملی بود. شرطی که ویلموتس به آن پایبند نبود و احتمالا حالا هم مورد تایید ویلموتس قرار نخواهد گرفت و به احتمال زیاد همین مساله است که آینده نیمکت ایران را رقم خواهد زد.تاج که با مشکلات عدیده و مسائل مالی بی شمار برای اداره فدراسیون و تیم های مختلف ملی مواجه است، به دنبال این است که در صورت پایان همکاری با سرمربی تیم ملی، این اتفاق با کمترین هزینه ممکن رقم بخورد.محمد حسن انصاری فرد مدیر عامل باشگاه پرسپولیس هم اعلام کرد به احتمال زیاد برانکو طی چند روز آینده سرمربی تیم ملی می شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تاج در مسیر فسخ قرارداد ویلموتس و انتخاب سرمربی بعدی از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×