روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیوس: این تیمِ پرسپولیس موفق می‌شود از منبع برترین ها. "

پیوس: این تیمِ پرسپولیس موفق می‌شود

پیشکسوت پرسپولیس و فوتبال ایران معتقد است تیم تحت هدایت گابریل کالدرون می تواند به موفقیت برسد، به شرطی که هواداران صبر و حوصله کنند.

خبرگزاری میزان: فرشاد پیوس در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: به نظر من علیرضا بیرانوند می توانست به عنوان بهترین بازیکن سال آسیا انتخاب شود. او حتی سال قبل هم این شایستگی را داشت و چه بسا که شانس بیشتری هم داشت. من بیشتر برای سال قبل تعجب می کنم که او کاندید نشد و اگر کاندید بود، هیچ بهانه ای برای انتخاب نشدنش نبود. فقط می توانم بگویم مثل خیلی موارد دیگر ضربه خوردیم، چون در کنفدراسیون فوتبال آسیا نفوذ نداریم.وی افزود: بیرانوند هم در لیگ قهرمانان آسیا عالی بود و تا فینال رفت. هم در جام جهانی عالی بود و هم در جام ملت ها. چه سال قبل و چه امسال کم لطفی شد. ما در هیچیک از موارد در جمع برترین ها نبودیم و آدم های بانفوذ می خواهیم که حق فوتبال ایران را بگیرند.مهاجم پیشین پرسپولیس در ارتباط با اینکه خود او در سال ۱۹۹۰ جزو کاندیدا های برترین بازیکن سال آسیا بود، ادامه داد: سال ۱۹۹۰ قهرمان بازی های آسیایی پکن شدیم. من و بعد از من مجتبی محرمی بهترین بازیکنان رقابت ها بودیم، ولی برای آن سال گفتند؛ کیم جو سونگ بهترین بازیکن سال است. آن زمان هم مشکل این بود که در آسیا قدرت نداشتیم. در نهایت البته این مردم و دوستداران فوتبال هستند که قضاوت نهایی را انجام می دهند و به نظرم برای علیرضا بیرانوند هم این مسئله باید مهم باشد.پیوس درباره ارزیابی خود از شرایط تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد: در شرایط سخت، نظرات متفاوتی مطرح می شود، ولی من به این تیم امیدوارم، مساله اصلی زمان است. شاکله تیم عوض نشده است، اگر به تیم زمان بدهیم، بچه ها همه همدل و متحد باشند و تمرکز خودشان را حفظ کنند، شرایط تغییر می کند. زیاد کردن فشار برای کم کردن این زمان ممکن است نتیجه عکس بدهد. من اعتقاد دارم تماشاگران اگر صبر و حوصله کنند، این تیم در نهایت موفق می شود. نباید از یاد ببریم این بچه ها در این چند سال گذشته چه کرده اند. ۱۲، ۱۳ نفر بودند که تا فینال آسیا رفتند.پیشکسوت پرسپولیس تصریح کرد: این تیم کار روحی و روانی هم می خواهد، همه می توانند به این مساله فکر کنند. نباید اجازه بدهیم که بازیکن و مربی تخریب بشوند. بازیکنان هم باید به سرمربی اعتماد کنند. به نظر من محمدحسن انصاری فرد می تواند این کار را انجام بدهد. مدیری است که این توانمندی را دارد.پیوس در پایان افزود: وقتی صحبت از اتحاد و همبستگی است، فقط به تیم مربوط نمی شود همه اجزای خانواده پرسپولیس باید در این مسیر باشند و به نظر من هواداران مثل همیشه مهمترین بخش کار هستند. در شرایط سخت هم به همبستگی و اتحاد بیشتری نیاز داریم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیوس: این تیمِ پرسپولیس موفق می‌شود از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×