روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ناظر بازی: گل دوم پرسپولیس به نام علیپور ثبت شد از منبع برترین ها. "

ناظر بازی: گل دوم پرسپولیس به نام علیپور ثبت شد

با اعلام ناظر بازی تیم های پرسپولیس و گل گهر گل دوم این بازی که با برخورد به مدافع گل گهر وارد دروازه این تیم شد به نام علی علیپور به ثبت رسیده و این بازیکن در جدول 5 گله شد.

ورزش سه: مهدی ترابی امروز ششمین گلش را برای پرسپولیس در بازی با گل گهر به ثمر رساند تا موثرترین بازیکن تیمش در نیم فصل اول لیگ برتر باشد. او در دقیقه 52 و از روی یک شوت زیبا و ناگهانی دروازه حریف را باز کرد تا کار پرسپولیس برای رسیدن به این برد خانگی راحت تر شود.در دقیقه 79 بازی نیز علی علیپور روی پاس ترابی در موقعیت گلزنی قرار گرفت و با ضربه ای چیپ قصد داشت دروازه را باز کند اما توپ در بین راه به مدافع گل گهر برخورد کرد و وارد دروازه شد. در ابتدا به نظر می رسید این یک گل به خودی است اما ناظر بازی نظر دیگری دارد. فرج الله یثربی ناظر بازی تیم های پرسپولیس و گل گهر در گفت و گو با "ورزش سه" اعلام کرد که این گل به نام علیپور به ثبت رسیده است.با این حساب علیپور در جدول گلزنان 5 گله شد و او به همراه مهدی ترابی در این فصل از رقابت ها 11 گل از شانزده گل تیمشان را به ثمر رسانده اند و موثرترین بازیکنان این تیم در بخش تهاجمی بوده اند.ترابی و علیپور در بازی هفته گذشته پرسپولیس برابر ذوب آهن هر سه گل تیمشان را به ثمر رساندند به طوری که ترابی دو گل و علیپور یک بار دروازه ذوب را باز کردند. این دومین هفته پیاپی است که این دو بازیکن خط تهاجمی پرسپولیس با گل هایشان سه امتیاز با ارزش را برای تیمشان کسب می کنند.نکته اینجا است که بعد از انتقادهای زیادی که نسبت به عملکرد علیپور در این فصل می شد او دوباره با گل هایش به جدول گلزنان بازگشته و یکی از بهترین گلزنان تیمش به حساب می آید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ناظر بازی: گل دوم پرسپولیس به نام علیپور ثبت شد از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×