روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مارکو هدایتگر تمرین صبح پنجشنبه سرخپوشان از منبع برترین ها. "

مارکو هدایتگر تمرین صبح پنجشنبه سرخپوشان

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین صبح امروز پنجشنبه را از ساعت ۱۰ در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار کرد.

خبرگزاری فارس: به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان تمرین نوبت صبح امروز پنجشنبه 19 مهر ماه 1397 را زیر نظر کادر فنی برگزار کردند.* بازیکنان ابتدا در سالن بدنسازی حضور یافتند و به مدت 20 دقیقه به کارهای بدنی و گرم کردن پرداختند. سپس وارد زمین شدند و مارکو بار دیگر آنها را در اختیار گرفت و کارهای بدنسازی با توپ و بدون توپ را مرور کرد.* عبور از موانع، پرش و کارهای سرعتی بخش بعدی تمرین بود که انجام شد.* ارسال توپ توسط کریم باقری با ضربه سر بازیکنان به سمت دروازه و گلزنی مرحله بعدی این جلسه تمرینی بود.* در پایان، بازیکنان با دویدن و انجام کارهای کششی، بدن ها را سرد و راهی رختکن شدند.* تیم فوتبال پرسپولیس در نوبت دوم تمرین امروز، در دیداری دوستانه به میدان می رود.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مارکو هدایتگر تمرین صبح پنجشنبه سرخپوشان از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون