روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گزارش ویژه رویترز از تماشاگران پرسپولیس از منبع برترین ها. "

گزارش ویژه رویترز از تماشاگران پرسپولیس

خبرگزاری رویترز در گزارشی درباره دیدار برگشت تیم های پرسپولیس و کاشیما آنتلرز نوشت، برانکو در این بازی روی هوادارانش حساب ویژه ای باز کرده است.

خبر ورزشی: پرسپولیس روز شنبه در در حالی دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا برابر کاشیما را برگزار می کند که در دیدار رفت ۲-۰ شکست خورده و کار سختی برای جبران این نتیجه دارد.خبرگزاری رویترز در گزارش خود از این بازی می نویسد، برانکو ایوانکوویچ روی یار دوازدهم تیمش حساب خاصی باز کرده است.در این گزارش آمده است، هنگام میزبانی ایرانی ها از کاشیما آنتلرز ژاپن در دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا، برانکو برای جبران شکست ۲-۰ رفت، روی تاثیر ورزشگاه مملو از تماشاگر آزادی سرمایه گذاری کرده است.انتظار می رود جمعیتی بیش از ۸۰ هزار نفر در ورزشگاه حضور پیدا کنند و تیم برانکو پس از ۹۰ دقیقه اول ناامید کننده در ژاپن، برای جبران نتیجه و بازگشت به مسابقه نیاز به کمک هرچه بیشتر آن ها دارد.دو بازیکن برزیلی کاشیما یعنی لئو سیلوا و سرجینیو برای این تیم گلزنی کردند تا یک نمایش عالی در نیمه دوم را از تیم گو ایوا شاهد باشیم و ایوانکوویچ کروات امیدوار است در دیدار برگشت روز شنبه این روند برعکس شود.سرمربی سابق تیم ملی ایران به خبرنگاران گفت: "همیشه بازی در خانه آسانتر از خارج خانه است و ما در مقابل ۸۰ هزار هوادار که همیشه یار دوازدهم ما هستند، بازی خواهیم کرد. طرفداران ما همواره به ما کمک زیادی می کنند.امیدوارم آن ها باز هم از ما حمایت کنند و ما بتوانیم کاری بکنیم و کاشیما را شکست دهیم و در پایان بازی سعی خواهیم کرد که پیروز و قهرمان شویم".هر دو باشگاه می خواهند عنوان قهرمانی را برای اولین بار به دست بیاورند، پس از قهرمانی سال گذشته اوراوا ردز، کاشیما می خواهد تضمین کند که جام در ژاپن باقی می ماند.پس از قهرمانی پاس در سال ۱۹۹۳، هیچ باشگاه ایرانی موفق به کسب عنوان قهرمانی باشگاه های آسیا نشده است و پس از شروع رقابت های لیگ قهرمانان آسیا درسال ۲۰۰۲، تنها دو تیم - سپاهان (۲۰۰۷) و ذوب آهن (۲۰۱۰) - به فینال این بازی ها رسیده اند.پرسپولیس بدون سیامک نعمتی که در بازی رفت در دقایق پایانی کارت زرد دوم را دریافت کرد و از بازی اخراج شد، پا به بازی برگشت می گذارد.آیوا سرمربی کاشیما که تیمش روز سه شنبه با تیم دوم خود کاشیوا ریسول را ۳-۲ برد و به رتبه سوم لیگ ژاپن صعود کرد، برای بازی برگشت فینال تمام بازیکنان خود را در اختیار خواهد داشت.ایوا گفت: "بازی خارج از خانه در بازی های لیگ قهرمانان آسیا هرگز آسان نیست. ما حتی یک بازی راحت خارج از خانه نداشتیم. این بازی ها همیشه دشوار است و بازی در مقابل ۸۰ هزار نفر در تهران برای ما سخت خواهد بود. این یک بازی کاملا متفاوت است و ما باید از اول تا آخر بازی تمرکز کرده و بجنگیم. به نوعی ما باید در حمله اقتصادی عمل کنیم. همه این ها باید متعادل باشد، اما من امیدوارم بتوانیم در بازی برگشت خوب عمل کنیم."

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گزارش ویژه رویترز از تماشاگران پرسپولیس از منبع برترین ها. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×