روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " روش شگفت‌انگیز بلیت فروشی برای فینال آسیا از منبع برترین ها. "

روش شگفت‌انگیز بلیت فروشی برای فینال آسیا

تقریبا همچنان شرکتی که بلیت فروشی بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا را بر عهده دارد از اعلام جزئیات بلیت فروشی امتناع می کند!

خبرآنلاین: تقریبا همچنان شرکتی که بلیت فروشی بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا را بر عهده دارد از اعلام جزئیات بلیت فروشی امتناع می کند!درحالی که شماره گذاری صندلی های ورزشگاه آزادی به طور کامل انجام گرفته و امکان فروش بلیت ها بر اساس شماره صندلی وجود دارد، فروش بلیت به هواداران از سوی شرکت طرف قرارداد با پرسپولیس به صورت پیش ثبت نام و تنها ارائه یک کد امنیتی بوده که فرد باید با کد ملی و با مراجعه به ورزشگاه بلیت را دریافت کند.یعنی جایگاه های هیچ یک از خریداران بلیت مشخص نیست.باشگاه پرسپولیس ادعا دارد ۷۰ هزار برگه بلیت به این شکل فروخته شده و ای اف سی به شدت از این شکل بلیت فروشی گله دارد و آنها اعتقاد دارند باید هر کسی بداند دقیقا روی کدام صندلی قرار است بنشیند و با این شکل فروش صندلی شماره دار، ۷۸ هزار پلیس از صندلی های خود محافظت می کنند ولی سیستم بلبشوی فروش بدون شماره که باز هم باشگاه حاضر به ادیت و اصلاح مدلش نیست می تواند باز چالشی بزرگ مثل بازی السد را پیش روی هواداران قرار دهد.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " روش شگفت‌انگیز بلیت فروشی برای فینال آسیا از منبع برترین ها. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×