روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اطلاعات نهایی درباره بازی پرسپولیس - کاشیما از منبع برترین ها. "

اطلاعات نهایی درباره بازی پرسپولیس - کاشیما

جلسه هماهنگی دیدار تیم های پرسپولیس و کاشیما برگزار شد.

خبرآنلاین: جلسه هماهنگی دیدار تیم های پرسپولیس و کاشیما برگزار شد.تیم های فوتبال پرسپولیس و کاشیما آنتلرز فردا دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا را برگزار خواهند کرد و امروز جلسه هماهنگی این بازی نیز برگزار شد. در این جلسه مشخص شد که فردا درب های استادیوم آزادی فردا ساعت 12 باز خواهند شد.همچنین تیم فوتبال پرسپولیس از لباس های اصلی خود (قرمز) و تیم کاشیما از لباس های دوم (سفید) استفاده می کنند.طبق زمانبندی تعیین شده در جلسه مدیران که امروز تشکیل شد، دو تیم در ساعت های 15:50 و 16 هتل ها را به مقصد ورزشگاه ترک می کنند.داوران بازی هم ساعت 15:30 از هتل محل اقامت خود به سمت ورزشگاه حرکت داده می شوند.دو تیم از ساعت 17:40 به مدت نیم ساعت، می توانند برای گرم کردن وارد زمین شوند.در این جلسه برای بار چندم از سوی نماینده کنفدراسیون آسیا تایید شده که هیچ تماشاگری بدون بلیط سعی در ورود به ورزشگاه را نداشته باشد.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اطلاعات نهایی درباره بازی پرسپولیس - کاشیما از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون