روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حضور وزرای ورزش و ارتباطات در جمع قرمزها از منبع برترین ها. "

حضور وزرای ورزش و ارتباطات در جمع قرمزها

در جلسه صمیمانه وزیر ورزش و جوانان و وزیر ارتباطات و فناوری با بازیکنان و مربیان پرسپولیس صحبت های جالب توجهی ردوبدل شد.

خبرگزاری فارس: مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و آذری جهرمی وزیر فناوری و ارتباطات امشب و در شب قبل از بازی پرسپولیس و کاشیمای ژاپن در هتل محل اقامت سرخ پوشان حاضر شدند و با بازیکنان و مربیان این تیم دیدار کردند.در ابتدا حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در صحبت هایی از وضعیت این تیم و روند طی شده سرخ پوشان تا رسیدن به فینال آسیا صحبت کرد و از مربیان و بازیکنان این تیم تشکر و قدردانی نمود.بعد از صحبت های گرشاسبی نوبت به برانکو سرمربی پرسپولیس رسید تا او هم از عملکرد بازیکنان و مسئولان باشگاه تشکر کند که با وجود محدودیت ها و کمبودهای مختلف این تیم توانست به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسد.آذری جهرمی وزیر ارتباطات هم در جمع سرخ پوشان اعلام کرد که به عنوان یک هوادار برای موفقیت این تیم دعا می کند و از بازیکنان خواست تا فردا با همه توان به مصاف رقیب ژاپنی بروند تا بتوانند دل مردم ایران را شاد کنند.همچنین مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در صحبت هایی از عملکرد بازیکنان و مربیان تقدیر کرد و به آنها گفت که تا همین جای کار آنها دست به کار بزرگی زده اند و موفقیت زیادی برای فوتبال ایران به ارمغان آوردند.سلطانی فر خطاب به بازیکنان و مربیان افزود: باید از زحماتی که مسئولان باشگاه و بازیکنان و مربیان کشیده اند قدردانی کنم چرا که با وجود مشکلات و محدودیت ها توانستید کار بزرگی انجام دهید و ان شاءالله با عملکرد خوب شما فرداشب بعد از بازی در کل کشور جشن و شادمانی به دلیل قهرمانی در آسیا انجام شود.بعد از این صحبت ها بازیکنان پرسپولیس با وزرای ورزش و ارتباطات به صورت دوستانه صحبت کرده و عکس یادگاری گرفتند.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حضور وزرای ورزش و ارتباطات در جمع قرمزها از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون