روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " علیپور در اندیشه ورود به جدول گلزنان از منبع برترین ها. "

علیپور در اندیشه ورود به جدول گلزنان

علی علیپور مهاجم تیم پرسپولیس امیدوار است با گلزنی در برابر پیکان شمار گل هایش را به عدد 4 برساند و خود را به کورس آقای گل ها نزدیک کند.

ورزش سه: علی علیپور مهاجم تیم پرسپولیس امیدوار است با گلزنی در برابر پیکان شمار گل هایش را به عدد 4 برساند و خود را به کورس آقای گل ها نزدیک کند. آقای گل لیگ ایران در هفدهمین دوره این مسابقات، این فصل نتوانسته همچون پارسال روند گلزنی خود را در مسابقات داخلی داشته باشد و در 9 بازی، تنها 3 گل به ثمر رسانده است.مهاجم شماره 70 سرخ ها در هفته اول دروازه پدیده را از روی نقطه پنالتی باز کرد، سپس در آبادان با گلش یک امتیاز حساس را برای تیمش به ارمغان آورد و در برابر نساجی هم با گلزنی سه امتیازی، تاثیر خود در ترکیب تیم برانکو را نمایان کرد.حالا در شرایطی که پرسپولیس 3 بازی عقب افتاده نسبت به بقیه تیم ها دارد، علیپور نیز صاحب فرصت بسیار خوب برای نزدیکی به صدر جدول گلزنان است. هم اکنون کی روش استنلی با 9 گل و آنتونی استوکس با 8 گل در صدر هستند و امیدوارند کفش طلای فوتبال ایران را به دست بیاورند.پرسپولیسی ها روز دوشنبه به مصاف پیکان خواهند رفت و یکی از بازی های معوقه را انجام خواهند داد. علیپور که در لیگ شانزدهم گل زیبایی را وارد دروازه این تیم کرد، حالا امید برانکو در خط حمله این تیم برای گلزنی است و قرمزها امیدوارند با گلزنی مهاجم تیزپای خود به جایگاه خود در رتبه سوم نزدیک شوند.نکته جالب این که علیپور تا پایان هفته دهم لیگ هفدهم 7 گل زده بود و حالا فاصله زیادی تا رکورد فوق العاده اش دارد اما باید توجه کرد که شرایط پرسپولیس نیز نسبت به فصل قبل متفاوت است.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " علیپور در اندیشه ورود به جدول گلزنان از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون