روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " منت کی‌روش روی سر پرسپولیس از منبع برترین ها. "

منت کی‌روش روی سر پرسپولیس

وقتی به برنامه تیم ملی و همچنین زمان برگزاری بازی های عقب افتاده پرسپولیس نگاهی می کنیم،می بینیم که نه تنها کی روش و سازمان لیگ لطفی به برانکو نکرده اند بلکه هر 4 روز برای این تیم بازی گذاشته اند.

ایران ورزشی: حضور در لیگ قهرمانان آسیا باعث شده تا پرسپولیس کمتر از سایر تیم ها در لیگ برتر بازی کند و به همین دلیل در زمان تعطیلات سایر تیم ها، برای این تیم اما برنامه هایی طرح ریزی شده است.سعید فتاحی - رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ چند روز قبل، از موافقت کی روش با حضور بازیکنان ملی پوش پرسپولیس در بازی های عقب افتاده این تیم خبر داد.البته در دیدار مقابل ذوب آهن و سپاهان و نه پیکان که قرار است همین دوشنبه برگزار شود.وقتی به برنامه تیم ملی تا جام ملت های آسیا و همچنین زمان برگزاری بازی های عقب افتاده پرسپولیس نگاهی می کنیم، می بینیم که نه تنها کی روش و سازمان لیگ لطفی به برانکو و تیمش نکرده اند بلکه هر 4 روز یک بار برای این تیم بازی گذاشته اند. به تاریخ برگزاری بازی های پرسپولیس نگاه کنید.28 آبان مقابل پیکان و بدون حضور نوراللهی و بیرانوند، 4 آذر برابر تراکتورسازی، 8 آذر مقابل ماشین سازی در تبریز، 13 آذر برابر ذوب آهن، 18 آذر مقابل سپاهان در اصفهان و در نهایت 23 آذر برابر پارس جنوبی جم.یعنی پرسپولیس در طول حدود 25 روز باید 6 بازی سنگین انجام بدهد. 2 سفر به اصفهان و تبریز و یک بازی هم بدون حضور بازیکنان ملی پوش و مقابل پیکان. نکته جالب اینکه کی روش هیچ اتفاق مثبتی را رقم نزده و مشخص نیست فتاحی چرا از جلب رضایت سرمربی تیم ملی برای حضور بازیکنان ملی پوش در ترکیب پرسپولیس صحبت می کند!آخرین بازی عقب افتاده پرسپولیس روز 23 آذرماه برگزار می شود. آخرین اردوی تیم ملی نیز بنا به تصمیمی که کی روش گرفته، روز 29 آذر آغاز می شود. در این حدفاصل، تمام بازیکنان داخلی تیم ملی استراحت می کنند تا با آمادگی کامل وارد اردو شوند.ملی پوش های پرسپولیس اما باید در لیگ بازی کنند و سپس 6 روز فرصت استراحت دارند. در این بازه زمانی، تیم ملی اردویی نداشت که کی روش بخواهد مماشات کند و ملی پوش های پرسپولیس را در اختیار این تیم قرار بدهد.به نظر می رسد این هم از آن ماجراهایی است که عده ای برای کی روش می سازند تا او را یک مربی با تعامل معرفی کنند. کی روش وقتی می توانست تعامل خود را برانکو نشان بدهد که برای بازی پرسپولیس- پیکان، نوراللهی و بیرانوند را در اختیار برانکو قرار می داد، وگرنه نیمه دوم آذرماه که تیم ملی هیچ اردویی ندارد، موافقت با حضور این بازیکنان در بازی های پرسپولیس که موضوع مهمی نیست.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " منت کی‌روش روی سر پرسپولیس از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون