روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

خبر با عنوان گرشاسبی: چه کسی گفته حق امضا ندارم؟! از وب سایت برترین ها bartarinha با درج لینک منبع آن نمایش داده شده است.

گرشاسبی: چه کسی گفته حق امضا ندارم؟!

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: من حق امضا دارم و مشکلی از این بابت وجود ندارد. اتفاقا این روز ها که فعالیتم بیشتر شده و بیشتر هم به تمرین یا مسابقات می روم.

خبرورزشی: حمیدرضا گرشاسبی درباره حواشی بازی روز گذشته پرسپولیس و تراکتورسازی، آخرین شرایط پرسپولیس در لیگ برتر، فعالیت سرخ پوشان در فصل نقل و انتقالات نیم فصل و ... صحبت های زیر را انجام داد:*چرا بازی پرسپولیس و تراکتورسازی به این اندازه تحت تاثیر حواشی قرار گرفت؟ باز شدن پرچم ژاپن توسط هواداران تراکتورسازی بسیار حاشیه ساز شد.ما در این خصوص همان لحظه اعتراض کردیم، اما فایده ای نداشت. واقعا نمی دانم باید چه بگوییم و کمیته انضباطی باید در خصوص این مسئله تصمیم بگیرد.*فکر می کنید پرسپولیس بتواند تا پایان نیم فصل به صدر جدول لیگ برتر برسد؟ما تمام تلاشمان را می کنیم، اما معلوم نیست چه اتفاقی رخ بدهد. چیزی که هست این است که ما در نیم فصل دوم و با پایان یافتن محرومیتمان تیمی قدرتمند خواهیم بود که می توانیم از سد همه تیم ها بگذریم.*آیا غیر از خرید های قبلی، برانکو برای جذب بازیکن جدید فهرستی به شما داده یا خیر؟همین روز ها در مورد این مسئله اطلاع رسانی می کنیم. هواداران نگران این مسائل نباشند.*قبل از بازی پرسپولیس و تراکتورسازی شایعه عجیبی در فضای مجازی مطرح شد مبنی بر این که باشگاه پرسپولیس با آنتونی استوکس و لی اروین دو بازیکن خارجی تراکتورسازی که در این تیم پرحاشیه هم بودند مذاکره کرده. آیا واقعا چنین مسئله ای صحت دارد؟واقعا آن کسی که چنین شایعه ای را مطرح کرده دنبال حاشیه و شیطنت بوده. نمی دانم این حرف ها چطور مطرح می شود؟ یعنی می خواهید بگویید ما باعث شدیم استوکس و اروین بی نظمی کنند و به تراکتورسازی برنگردند؟ یا ما با آن ها مذاکره کرده ایم؟ واقعا خنده دار است.*برخی ها معتقدند شما مدتی است که بخاطر بحث بازنشستگی تان به اصطلاح کار را در پرسپولیس زمین گذاشتید. این مسئله را قبول دارید؟اتفاقا این روز ها که فعالیتم بیشتر شده و بیشتر هم به تمرین یا مسابقات می روم. نمی دانم این حرف ها را چرا می زنند. من چه زمانی اهل گذاشتن کار روی زمین بودم؟ همه این ها حواشی است که برخی ها دوست دارند برای تیم ما درست کنند.*گفته شده که از روز ۲۶ آبان شما دیگر در باشگاه پرسپولیس حق امضا ندارید و کار ها را آقای عرب انجام می دهد، این مسئله صحیح است؟اتفاقا من حق امضا دارم و مشکلی از این بابت وجود ندارد. داستان امضا کردن آقای عرب هم یک مسئله قدیمی است. هر زمانی که من نباشم کار های اداری را ایشان امضا می کند و چیز جدیدی نیست. این هم از آن دست حواشی است که می گویم.*گفته شده که تغییرات گسترده ای در هیئت مدیره پرسپولیس می شود مثلا جعفر کاشانی و یکی دو نفر دیگر از هیئت مدیره جدا می شوند.در این خصوص هم هیچ بحثی نشده و همه این ها شایعه است. همه ما کارمان را انجام می دهیم و می خواهیم به بهترین نحو این کار ها انجام شود.

برچسب ها:
اخبار گوناگون