روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تمام احتمالات نقل‌وانتقالاتی پرسپولیس در نیم‌فصل از منبع برترین ها. "

تمام احتمالات نقل‌وانتقالاتی پرسپولیس در نیم‌فصل

تیم فوتبال پرسپولیس قصد دارد در فصل نقل وانتقالاتی فعالیت داشته باشد و چند بازیکن جدید جذب کند.

خبرگزاری میزان: باشگاه پرسپولیس که دو پنجره نقل وانتقالاتی از سوی فیفا محروم شده بود با باز شدن پنجره نیم فصل می تواند بازیکنان جدید جذب کند و محرومیتش به پایان می رسد. این در حالی است که سرخپوشان تا اینجا با مهدی شیری، سروش رفیعی، مهدی شریفی و مهدی ترابی قرار بسته است.باشگاه پرسپولیس ۲ سهمیه بزرگسال، سهمیه زیر ۲۳ سال و ۳ بازیکن آزاد می تواند در این نقل وانتقالات جذب کند. البته استفاده از سهمیه آزاد زمانی صورت می گیرد که پنجره زمستانی بسته شده باشد.در این میان احتمالاتی برای پُر کردن دیگر جا های خالی فهرست پرسپولیس وجود دارد که در ادامه آن ها را بررسی می کنیم:نظر برانکو روی شاگرد قطبیسینا مریدی یکی از گزینه های مدنظر برانکو برای تقویت خط هافبک است. این بازیکن که در فولاد توپ می زند در اکثر اوقات به عنوان هافبک دفاعی و گاهی هم به عنوان دفاع چپ می تواند بازی کند. در صورت این انتقال این بازیکن سهمیه زیر ۲۳ سال پرسپولیس خواهد بود.بازگشت لژیونر ناموفق به فوتبال ایرانمحمد نادری بازیکن سابق تیم تراکتورسازی دیگر گزینه مدنظر برانکو بوده که امسال در بلژیک موفقیت چندانی نداشته است. نادری اول فصل با عقد قراردادی به تیم کورتریک بلژیک پیوست، ولی نتوانست جایگاه خود را در تیم جدیدش پیدا کند. با این شرایط بعید نیست پیشنهاد پرسپولیس را سریعا قبول کند.معمای انتخاب دروازه بانچند وقتی است که شایعه جدایی علیرضا بیرانوند از پرسپولیس به گوش می رسد، ولی هنوز اتفاق خاصی در مورد ترانسفر شدن او به خارج از کشور رخ نداده است. نکته اساسی اینجا است که اگر بیرانوند از پرسپولیس جدا شود، رشید مظاهری و محمدرضا اخباری گزینه های جانشینی او هستند.در این میان یک احتمال دیگر هم وجود دارد که آن ماندنی شدن بیرانوند است. شنیده می شود بحث ترانسفر شدن بیرانوند به اروپا منتفی شده و با این شرایط حضور گزینه هایی مثل اخباری و مظاهری در جمع شاگردان برانکو هم منتفی است.برانکو نظری روی ستاره های سابقش نداردچند هفته ای است که بحث بازگشت مهدی طارمی، وحید امیری و فرشاد احمدزاده به پرسپولیس مطرح شده است. در همین ارتباط، به نظر می رسد برانکو نظری روی این اسامی ندارد او معتقد است که تیمش نباید شلوغ باشد.سرمربی کروات سرخپوشان همچنین فکر می کند اگر تیمش شلوغ باشد احتمال درست شدن حاشیه برای پرسپولیس وجود دارد و نمی خواهد نظم فعلی پرسپولیس را با زیاد شدن بازیکنان به هم بریزد. با این شرایط ایوانکوویچ سعی می کند فهرست تیمش را با بازیکنانی مثل نادری و ۴ بازیکنی که گرفته پُر کند.کدام بازیکنان رفتنی هستند؟پرسپولیسی ها در نظر دارند تا با برخی از بازیکنان قطع همکاری کنند. در این راستا فعلا فقط جدایی احسان علوان زاده قطعی شده و بحث دیگری مطرح نیست. پیش از این شنیده می شد که احتمال جدایی بازیکنانی مثل منشا هم وجود دارد.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تمام احتمالات نقل‌وانتقالاتی پرسپولیس در نیم‌فصل از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون