روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

خبر با عنوان طعنه بازیکن جوان پرسپولیس به مهاجم استقلال از وب سایت برترین ها bartarinha با درج لینک منبع آن نمایش داده شده است.

طعنه بازیکن جوان پرسپولیس به مهاجم استقلال

مصاحبه های حاشیه ای مهدی رحمتی و علیرضا بیرانوند کاری کرده تا درگیری در فضای مجازی بین بازیکنان استقلال و پرسپولیس به اوج خود برسد.

خبرورزشی: عصر روز پنجشنبه گذشته و پس از اتمام دیدار استقلال مقابل پدیده مشهد، سیدمهدی رحمتی دروازه بان آبی پوشان حرف های مهمی به زبان آورد و حتی علیه باشگاه پرسپولیس نیز موضع گیری کرد. این موضوع با اعتراض پرسپولیسی ها بعد از دیدار روز جمعه مقابل پارس جنوبی جم ادامه یافت و علیرضا بیرانوند، پاسخ تندی به رحمتی داد.در ادامه، بازیکنان استقلال به حمایت از رحمتی پرداختند و حتی جابر انصاری در مصاحبه ای، حرف های تندی علیه بیرانوند به زبان آورد. همین امر، وضعیت را بدتر کرد. حالا حمیدرضا طاهرخانی بازیکن جوان و ریزنقش پرسپولیس هم وارد این معرکه شده و در استوری اینستاگرام خود نوش: «من موندم با چه رویی راجع به گلر یک آسیا حرف می زنند» و در کنار عکسی از بیرانوند پشت سر کریستیانو رونالدو، این طور ادامه داد: «شما بذار تعداد نشستن روی نیمکت تیمت دو رقمی بشه بعد حرف بزن»مشخصا منظور طاهرخانی کسی نیست جز جابر انصاری!

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون