روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " محمودزاده: مشکل ثبت قرارداد پرسپولیس حل شد از منبع برترین ها. "

محمودزاده: مشکل ثبت قرارداد پرسپولیس حل شد

باشگاه استقلال به همراه تعداد زیادی باشگاه فعلا نمی توانند قرارداد بازیکنان جدیدشان را در سازمان لیگ ثبت کنند اما مشکل پرسپولیس که قبلا وجود داشت حل شده است.

ورزش سه: باشگاه استقلال به همراه تعداد زیادی باشگاه فعلا نمی توانند قرارداد بازیکنان جدیدشان را در سازمان لیگ ثبت کنند اما مشکل پرسپولیس که قبلا وجود داشت حل شده است.فریبرز محمود زاده رییس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ در این باره گفت: در این زمان که جام ملت ها در حال برگزاری بود ما در محل سازمان لیگ حضور داشتیم و به دلیل حساسیت کار نقل و انتقالات در خدمت باشگاه ها بودیم تا مشکل آنها را حل کنیم.او ادامه داد: طبق نامه ای که کمیته تعیین وضعیت زده بود به جز ذوب آهن 15 باشگاه لیگ برتری از ثبت قرارداد بازیکنان شان محروم بودند اما تا امروز 5 باشگاه سپاهان، فولاد، سایپا، سپیدرود و پرسپولیس با ارائه مستندات خود مشکل را حل کرده اند و می توانند قرارداد بازیکنان جدیدشان را ثبت کنند.رییس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ در مورد احکام کمیته انضباطی هم می گوید: اما طبق حکمی که کمیته انضباطی قبلا اعلام کرده بود پرسپولیس، استقلال، تراکتورسازی، نساجی، نفت مسجد سلیمان و پدیده باشگاهی بودند که به دلیل بدهی انضباطی اجازه ثبت قرارداد بازیکنان شان را نداشتند که در این بین مشکل باشگاه پرسپولیس حل شده است.محمود زاده در پاسخ به این سوال که تا حالا کدام باشگاه ها قرارداد بازیکنان جدیدشان را ثبت کرده اند هم گفت: پرسپولیس، سپیدرود، فولاد و سایپا باشگاه هایی هستند که تا حالا بخشی از قرارداد بازیکنان شان را ثبت کرده اند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " محمودزاده: مشکل ثبت قرارداد پرسپولیس حل شد از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×