روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " انتظاری: علیپور کار را برای پرسپولیس در‌می‌آورد از منبع برترین ها. "

انتظاری: علیپور کار را برای پرسپولیس در‌می‌آورد

بازیکن سابق پرسپولیس می گوید با پیوستن بازیکنان جدید به این تیم، ترکیب پرسپولیس برای سپیدرود ناشناخته است و همین عامل برگ برنده ای در بازی آینده این تیم می تواند باشد.

خبرورزشی: سهراب انتظاری، مهاجم اسبق پرسپولیس در خصوص بازی سرخ پوشان مقابل سپیدرود در رشت که در غیاب برانکو و ملی پوشان انجام می شود با خبرورزشی صحبت کرد.شرایط پرسپولیس را برای بازی روز پنج شنبه چگونه ارزیابی می کنید؟این بازی به نوعی رونمایی از بازیکنان جدید خواهد بود تا خودشان را نشان بدهند و در غیاب بازیکنان اصلی قدرت خود را به رخ بکشند. بازیکنان پرسپولیس خصوصاً جدید ها از فرصت اجباری پیش آمده باید نهایت بهره را ببرند، چون ممکن است فرصت خوبی گیرشان نیاید.سپیدرود را چطور می بینید؟سپیدرود این فصل تیم خوبی نیست و مشکلات فنی زیادی دارد به همین دلیل معتقدم پرسپولیس حتی در غیاب ملی پوشانش می تواند سپیدرود را در رشت شکست دهد.چه بازیکنانی از پرسپولیس شانس بیشتری برای گل زنی دارند؟من فکر می کنم بازیکنی مانند علیپور می تواند با تجربه و قدرت گل زنی خودش کار را برای پرسپولیس درآورد.ترکیب جدید پرسپولیس در جام حذفی جواب می دهد؟این موضوع شاید ناهماهنگی هایی را به وجود بیاورد، اما ترکیب ناشناخته پرسپولیس می تواند برای سپیدرود مشکل ساز شود و برانکو با رونمایی از تیم جدیدش حریف را به دردسر بیندازد.غیبت خود برانکو روی نیمکت برای پرسپولیس مشکل ساز نمی شود؟برانکو در چند بازی محروم بود، اما قدرتش را در تمرینات و پیش از بازی به بازیکنان خوب منتقل می کند و به نوعی بازیکنان با توجیه کامل به مصاف حریف می روند و می دانند چطور بازی کنند که نتیجه بگیرند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " انتظاری: علیپور کار را برای پرسپولیس در‌می‌آورد از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×