روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " عرب: منشا را نگه می‌داشتیم آفت تیم می‌شد از منبع برترین ها. "

عرب: منشا را نگه می‌داشتیم آفت تیم می‌شد

ایرج عرب سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: می توانستیم منشا را نیم فصل نگه داریم، پولش را بدهیم. ولی منشا نیمکت نشین می شد و می شد آفت تیم و همه مسائل را خراب می کرد.

خبرگزاری میزان: ایرج عرب در خصوص اینکه باز هم امروز اعلام شد که باشگاه الاهلی عربستان برای جذب برانکو درخواست داده اظهار داشت: به هیچ وجه این مسئله صحت ندارد من با صراحت و با صدای بلند اعلام می کنم که چنین مسئله ای وجود ندارد و هواداران خیاشان راحت باشد.وی درباره پیوستن گادوین منشا به استقلال عنوان کرد: نظر خاصی روی این مسئله ندارم.سرپرست باشگاه پرسپولیس در واکنش به این مسئله که خیلی ها اعتقاد دارند منشا به خاطر محدودیت مالی باشگاه پرسپولیس از این تیم جدا شد و به استقلال پیوست گفت: این مسئله اصلا صحت ندارد. خود برانکو رسما در مصاحبه ای اعلام کرد منشا را نمی خواهد. ما هیچ محدودیت مالی در خصوص منشا نداشتیم و آنقدر پول داشتیم که به او بدهیم تا از پرسپولیس برود. حتی مقداری هم از پول نیم فصل دوم را به او دادیم تا او را آزاد کنیم.وی تاکید کرد: بحث جدایی منشا از پرسپولیس یک بحث کاملا فنی بود ما می توانستیم منشا را نیم فصل نگه داریم و پولش را بدهیم. ولی منشا نیمکت نشین می شد و می شد آفت تیم و همه مسائل را خراب می کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " عرب: منشا را نگه می‌داشتیم آفت تیم می‌شد از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون