روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نبی: ان‌شاءالله امروز قهرمان می‌شویم از منبع برترین ها. "

نبی: ان‌شاءالله امروز قهرمان می‌شویم

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: مهم نیست که از آسیا حذف شدیم چرا که ما شانس کسب دو جام در ایران را داریم.

خبرگزاری فارس: مهدی محمدنبی عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس پس از حضور در ورزشگاه آزادی در خصوص آخرین وضعیت این تیم، گفت: درست است که از آسیا حذف شدیم اما شانس کسب دو جام در داخل ایران را داریم واین از هر چیزی مهم تر است. ما امیدوار هستیم که این دو جام را به دست بیاوریم و ان شاءالله امروز قهرمان خواهیم شد.وی در خصوص اینکه آیا برانکو برنامه ای به این باشگاه برای فصل بعد داده یا نه، افزود: نه، برنامه ای نداده اما آقای برانکو این مسائل را با آقای عرب هماهنگ می کند. ما فصل آینده با آقای برانکو ادامه می دهیم اما درباره ریز مسائل باید با آقای عرب صحبت کنید.نبی تصریح کرد: برای بازی با السد قطر مهم نیست که از لیگ قهرمانان آسیا حذف شدیم چرا که ما برای برد به این بازی می رویم اما السد بعد از آن می تواند به قهرمانی در آسیا فکر کند.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نبی: ان‌شاءالله امروز قهرمان می‌شویم از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×