روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ماشین‌سازی گل زد، هواداران تراکتور خوشحالی کردند! از منبع برترین ها. "

ماشین‌سازی گل زد، هواداران تراکتور خوشحالی کردند!

زمانی که ماشین سازی به پرسپولیس گل زد تماشاگران تبریزی بسیار خوشحال شدند.

خبرگزاری فارس: ایمان سلیمی زننده تنها گل مسابقه تراکتورسازی مقابل پارس جنوبی در نیمه اول با توجه به اینکه سابقه بازی در پارس جنوبی را داشت پس از گلزنی به تیم سابق خود خوشحالی نکرد.* اواسط نیمه اول تماشاگران با روشن کردن نور موبایل های خود صحنه زیبایی را در ورزشگاه خلق کردند.* ساعت ورزشگاه روی ساعت 19 مانده و خراب شده بود. چند پروژکتور ورزشگاه هم پیش از شروع مسابقه خراب بود و چند دقیقه مانده به شروع بازی درست و روشن شد.* میثم نقی زاده، بازیکن تبریزی پارس جنوبی و شهرام گودرزی، بازیکن سابق تراکتور پیش از شروع مسابقه به سمت نمیکت تراکتورسازی رفتند و برای شروع مسابقه رخصت گرفتند.* تا حدود ساعت 21 استقبال کمی از این مسابقه شده بود، اما تا پایان نیمه نخست بر تعداد آنها افزوده شد. برخی از تماشاگران هم روی سکوهای افطار کردند.* زمانی که ماشین سازی به پرسپولیس گل زد تماشاگران تبریزی بسیار خوشحال شدند و شعارهایی علیه پرسپولیس سر دادند.* یکی از تماشاگران با در دست داشتن لیرز برای دروازه بان پارس جنوبی مزاحمت ایجاد می کند.* لیکنز و آذرنیا در ابتدای مسابقه به سمت نیمکت پارس جنوبی رفتند. آذرنیا برخورد گرمی با تارتار داشت.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ماشین‌سازی گل زد، هواداران تراکتور خوشحالی کردند! از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×