روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شعار علیه داور و خوشحالی اشتباه تماشاگران! از منبع برترین ها. "

شعار علیه داور و خوشحالی اشتباه تماشاگران!

تماشاگران پرسپولیس علیه داور دیدار این تیم مقابل ماشین سازی شعار دادند.

خبرگزاری تسنیم: نیمه اول دیدار تیم های پرسپولیس و ماشین سازی که از ساعت 21:30 در ورزشگاه آزادی آغاز شده، در شرایطی به پایان رسید که بیش از 55 هزار تماشاگر از این مسابقه دیدن می کنند.* بعد از به ثمر رسیدن گل ماشین سازی سکوت عجیبی در ورزشگاه آزادی حکمفرما شد.* وقتی تراکتورسازی موفق شد دروازه تیم پارس جنوبی را باز کند عده ای از تماشاگران که از ال سی دی جایگاه خبرنگاران گل تراکتورسازی را دیدند به تصور اینکه پدیده موفق شده گل دوم را مقابل سپاهان به ثمر برساند به خوشحالی پرداختند اما بعد متوجه شدند که تشخیص شان اشتباه بوده است. نکته جالب این که بقیه تماشاگران نیز در واکنش به خوشحالی این عده از تماشاگران حسابی شادی کردند.* بازیکنان ماشین سازی بعد از رسیدن به گل سعی می کردند در شروع مجدد مسابقه تاخیر در بازی ایجاد کنند که این مسئله با اعتراض تماشاگران مواجه شد.* داور مسابقه در حالی سوت پایان نیمه اول را به صدا در آورد که پرسپولیس می رفت ضد حمله خطرناکی روی دروازه حریفش ایجاد کند، همین مسئله باعث شد تماشاگران حسابی شاکی شده و علیه داور بازی فحاشی کنند.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شعار علیه داور و خوشحالی اشتباه تماشاگران! از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×