روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مهاجری: بازی با پدیده برای آذربایجان مهم است از منبع برترین ها. "

مهاجری: بازی با پدیده برای آذربایجان مهم است

سرمربی ماشین سازی می گوید که بازی با پدیده برای این تیم مهم نیست و تنها برای فوتبال آذربایجان مهم خواهد بود.

ورزش سه: رضا مهاجری، سرمربی ماشین سازی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پدیده در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال گفت: آخرین بازی فصل برای ما است و امیدوارم از شرایط میزبانی استفاده کنیم و ضمن ارائه بازی خوب، نتیجه بگیریم. شرایط تیم خوب است.دو، سه بازیکن مصدومیت جزئی داشتند که با تلاش کادر پزشکی احتمالاً آن ها را مقابل پدیده خواهیم داشت. فردا کار سختی داریم. پدیده از تیم های خوب لیگ برتر است. اگر بازیکنان آماده و دقت و تمرکز لازم را داشته باشند، می توانیم نتیجه خوبی بگیریم. ما هفته قبل نتیجه خوبی در تهران مقابل پرسپولیس گرفتیم و به همین دلیل روحیه بالایی داریم. اگر بازیکنان از نظر روحی و روانی آماده شوند، نتیجه خوبی برابر پدیده کسب می کنیم.سرمربی ماشین سازی در ادامه گفت: این بازی مانند همه بازی ها مهم است. سعی کردیم در تمام بازی ها با تمام قدرت به میدان برویم. این که تا چه حد موفق بودیم، بحث دیگری است. امیدوارم فردا هم بازیکنان انگیزه لازم را داشته باشند تا با خاطره خوش کار را تمام کنیم. از هواداران ممنونم که همواره حامی ما بودند و تا به اینجا در ورزشگاه بنیان دیزل شرایط مثبت خوبی دیده ام.مهاجری درباره کنار گذاشتن چند بازیکن از تیمش و نیامدن کاپیتان این تیم به تمرینات طی هفته گذشته، گفت: ما یک تیم هستیم. شرایط خاصی داریم ولی سعی می کنیم لیگ برتر را به خوبی تمام کنیم. همیشه سعی می کنیم که در تیم نظم و دیسیپلین خاصی به وجود آوریم ولی به هر دلیل این اتفاق رخ نداد و مجبور شدیم تصمیم انضباطی بگیریم و فردا هم با نفرات بازی با پرسپولیس، مقابل پدیده به میدان می رویم.او درباره برنامه ای که برای فصل آینده به باشگاه ماشین سازی ارائه کرده گفت: چیزی که برای ادامه همکاری نیاز بود را به باشگاه ارائه کردم. امیدوارم کار را با 15 روز استراحت شروع کنیم. قطعاً سال آینده سخت تر است و نقاط ضعفمان را باید جبران کنیم و انتظارات بیشتر است. اعتقادی وجود دارد که ماشین سازی نباید هزینه زیادی انجام دهد و سیاست باشگاه استفاده از بازیکنان جوان و بومی است. الویت های ما مشخص است. تا جایی که ممکن خواهد بود این برنامه را انجام می دهیم و در غیر این صورت به سراغ بازیکنان سایر استان ها می رویم.مهاجری با بیان اینکه ۷۰ درصد از بازیکنان تیمش برای فصل آینده قرارداد دارند، گفت: منتظریم فصل تمام شود. ما فردا یک بازی مهم داریم. این بازی برای ما مهم نیست اما برای لیگ برتر و فوتبال آذربایجان مهم است. بعد از اتمام این بازی، تمام سیاست های سال آینده را با مدیریت در میان می گذاریم.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مهاجری: بازی با پدیده برای آذربایجان مهم است از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×