روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واکنش نفت مسجدسلیمان به اعتصاب استقلالی‌ها از منبع برترین ها. "

واکنش نفت مسجدسلیمان به اعتصاب استقلالی‌ها

مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان به تمرین نکردن بازیکنان استقلال در آستانه بازی با سپیدرود رشت واکنش نشان داد.

خبرگزاری فارس: مهران نصیریان دوست، مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان در خصوص اعتصاب بازیکنان استقلال در آستانه بازی با سپیدرود و اینکه نتیجه این بازی در سرنوشت نفت مسجدسلیمان برای ماندن یا سقوط تأثیرگذار است، گفت: من چیزی در این باره نشنیده ام اما به هر حال تیم استقلال به دنبال کسب سهمیه آسیایی است و تیمی در سطح آبی پوشان که تراز اول به حساب می آید به دنبال کم کاری یا مسائلی از این دست نیست و به نظر من بحث تبانی در این خصوص وجود ندارد.وی ادامه داد: از نظر فوتبالی تیم استقلال از سپیدرود سرتر است اما سپیدرود برای بقا می جنگد و استقلال به دنبال سهمیه آسیایی است. از طرف دیگر ما هم فردا با همه توان به مصاف ذوب آهن می رویم و امیدوارم هر تیمی که حقش است در لیگ برتر بماند. به نظر من در این شرایط بحث تبانی وجود ندارد و اگر استقلالی ها تمرین نکردند به دلیل مشکلات مالی بوده است.نصیریان دوست در پاسخ به این سؤال که تمرین نکردن استقلالی ها در آستانه بازی با سپیدرود نگران کننده نیست، افزود: ما به این مسائل کاری نداریم و سعی می کنیم بازی خودمان را انجام دهیم. فردا فارغ از بازی تهران به دنبال کسب سه امتیاز خواهیم بود. استقلال و پرسپولیس نماد فوتبال ایران هستند و قطعاً آبی پوشان برای گرفتن سه امتیاز و کسب سهمیه آسیایی بازی خواهند کرد. در این شرایط بحث تبانی وجود نخواهد داشت.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واکنش نفت مسجدسلیمان به اعتصاب استقلالی‌ها از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×