روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " یک استقلالی از پرسپولیسی‌ها رخصت گرفت! از منبع برترین ها. "

یک استقلالی از پرسپولیسی‌ها رخصت گرفت!

احمدرضا احمدوند، بازیکن جوان و ملی پوش پیشین استقلال به پرسپولیس پیوسته و آماده بازی برای سرخ پوشان می شود.

برترین ها: احمدرضا احمدوند، خرید جدید پرسپولیس در صفحه اینستاگرامش نوشت: سلام، عرض ادب و احترام فراوان خدمت هواداران محترم ارتش سرخ.خوشحالم که سرانجام به خواسته ام رسیدم و به عضویت پرسپولیس کبیر درآمدم. بی تعارف اگر بخواهم صادق باشم دیگر دوران «از کودکی طرفدار فلان تیم بودم» سر آمده. امروز دوره ی تلاش و کوشش است.تعصب را باید در میدان نشان داد. میدانم که گریه بعد از مسابقه همان عرقی است که در زمین نریخته ایم، آمده ام که در زمین خودم را به آب و آتش بزنم. آمده ام که از جانم مایه بگذارم تا توپی از خط بگذرد و چهل میلیون هوادار را از جا بکنم.آمده ام که آینده ام را بسازم، و بهترین روزهایم در پرسپولیس را. نمی گویم ده ها عکس با پرچم پرسپولیس دارم، اما اگر فرصت پیدا کنم، ده ها عکس شادی بعد از گل با پیراهن سرخش خواهم داشت. می خواهم از همه بزرگان سرخ رخصت بگیرم؛ مخصوصاً پدر باشگاه سلطان علی آقا پروین، امیدوارم من را بپذیرید.یاعلی (ع) مدد ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " یک استقلالی از پرسپولیسی‌ها رخصت گرفت! از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×