روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حکمی که در کشوی فدراسیون خاک خورد! از منبع برترین ها. "

حکمی که در کشوی فدراسیون خاک خورد!

آرای اصلی کمیته انضباطی برای بازی پرسپولیس و سپاهان در لیگ برتر در کشوی فدراسیون فوتبال خاک می خورد و هیچ تلاشی برای برخورد با متخلفین آن بازی صورت نگرفته.

دنیای ورزش تورنتو : آرای اصلی کمیته انضباطی برای بازی پرسپولیس و سپاهان در لیگ برتر در کشوی فدراسیون فوتبال خاک می خورد و هیچ تلاشی برای برخورد با متخلفین آن بازی صورت نگرفته.دو هفته پیش بود که آرای کمیته انضباطی برای دو دیدار پرسپولیس در لیگ برتر و جام حذفی منتشر شد و مسئولین کمیته انضباطی سعی کردند با صادر کردن این احکام، اقتدار از دست رفته این کمیته را به آن برگردانند و از ترویج خشونت بیش تر در ورزشگاه ها جلوگیری کنند.طبق حکم دستور موقتی که کمیته انضباطی، یک روز پس از بازی دو تیم در لیگ برتر صادر کرد، فقط سیاوش یزدانی تا اطلاع ثانوی از شرکت در مسابقات محروم شد، محرومیتی که البته بعد از یک بازی بخشیده شد تا او به راحتی تا پایان فصل در سپاهان بازی کند، اما اخیرا اخباری منتشر شده که حاکی از این است که کمیته انضباطی چند روز بعد از بازی دو تیم در لیگ برتر، جریمه های سنگینی برای هر دو تیم در نظر گرفته، اما رای این کمیته اعلام نشده و در کشوی دبیرکل خاک خورده و بعد از جنجال های بازی دو تیم در جام حذفی، درخواستی هایی از کمیته انضباطی شده که جریمه های این دو بازی را در قالب یک رای اعلام کند تا باشگاه ها، مربیان و بازیکنان با محرومیت های سنگینی مواجه نشوند.کمیته انضباطی هم آرای خود را در قالب دو رای اما با تخفیف اعلام کرده تا هم به وظیفه خود عمل کند و از ترویج خشونت جلوگیری کند و هم به توصیه هایی که به آن ها شده عمل کنند و با این روشی که کمیته انضباطی در پیش گرفت، بازیکنان متخلف تنها یک جلسه محروم شدند و برخورد سنگینی با آن ها نشد.در راستای جلوگیری از ترویج خشونت در ورزشگاه ها هم فدراسیون فوتبال به موازات کمیته انضباطی، سعی دارد با مجهز کردن استادیوم ها و گذاشتن دوربین در ورزشگاه ها، جدا کردن مسیر تماشاگران و شماره گذاری صندلی ها به موفقیت این طرح کمک کند، اما حاضر نیست به دخالت هایش در کار کمیته انضباطی پایان دهد تا این کمیته با استقلال کافی، کار خودش را انجام دهد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حکمی که در کشوی فدراسیون خاک خورد! از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×