روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • برنا
  • می‌خواهیم بازیکن به رده بزرگسالان معرفی کنیم/ انصاری‌فرد فوتبال را می‌فهمد/ باید به کالدرون فرصت داده شود

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " می‌خواهیم بازیکن به رده بزرگسالان معرفی کنیم/ انصاری‌فرد فوتبال را می‌فهمد/ باید به کالدرون فرصت داده شود از منبع برنا. "

می‌خواهیم بازیکن به رده بزرگسالان معرفی کنیم/ انصاری‌فرد فوتبال را می‌فهمد/ باید به کالدرون فرصت داده شود

پیشکسوت فوتبال گفت: کالدرون کارش سخت است اما نمی شود الان قضاوت کرد و باید صبر کنیم در طول فصل چه کار می کند.

پیشکسوت فوتبال گفت: کالدرون کارش سخت است اما نمی شود الان قضاوت کرد و باید صبر کنیم در طول فصل چه کار می کند. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ مجید پروین، سرمربی تیم فوتبال جوانان پرسپولیس، درباره ایام سوگواری ماه محرم در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: این مراسم هر سال برگزار می شود. علی آقا خیلی معتقد است به ائمه اطهار و هر سال هم باشکوه تر این مراسم را برگزار می کند. امسال هم مثل هر سال برگزار می شود. همه ما شیعه هستیم و به این مراسم اعتقاد داریم.او درباره وضعیت تیم جوانان گفت: ما ابتدا خوب شروع نکردیم اما الان دو، سه بازی است که نتایج خوبی را کسب می کنیم. با پیکان با وجود اینکه 9 نفره شدیم توانستیم در زمین آنها یک امتیاز بگیریم و هفته به هفته بهتر می شویم.وی افزود: پرسپولیس تیمی است که امکاناتش در ارتباط با پایه ها ضعیف است و بازیکنان خوب و ملی پوش زیاد تمایلی ندارند که در پرسپولیس شرکت کنند. بیشتر تمایل دارند در تیم های پیکان، سایپا که پلی بین تیم های پایه و بزرگسالش است حضور داشته باشند. اما در تیم پرسپولیس این طور نیست یعنی بازیکن اعتقاد دارد اگر بیاید برای پرسپولیس بازی کند چه رده جوانان و چه امیدها در بزرگ ها هیچ وقت نمی تواند خودش را نشان دهد و به همین دلیل جمع کردن تیم های پایه پرسپولیس خیلی سخت است. زمین ها چمن مصنوعی است و استاندارد نیست و کیفیت ندارد. متأسفانه در این زمین ها نمی شود بازی کرد اکثر بازیکنان وقتی تکل می زنند پایشان زخم می شود و مصدومیت در این زمین ها خیلی زیاد است.پروین تصریح کرد: ما دو هدف را دنبال می کنیم هم دنبال این هستیم که به بزرگسالان بازیکن معرفی کنیم و هم اینکه جزو چهار تیم اول باشیم ولی اولویت این است که بازیکن معرفی کنیم.وی در مورد انتخاب انصاری فرد گفت: انصاری فرد بزرگ ترین حسنی که دارد این است که ورزشی است و فوتبال را می فهمد در هر صورت اگر بخواهد با سرمربی بحثی داشته باشد می تواند عیب و ایراد تیم را تاحدودی شناسایی و کمک کند. خودش چون ورزشی است همه دوستش دارند و از زمانی که آمده قول داده به پایه ها بیشتر توجه کند و ان شاءالله که این طوری باشد.سرمربی جوانان پرسپولیس درمورد عملکرد کالدرون هم اضافه کرد: کالدرون کارش سخت است اما نمی شود الان قضاوت کرد و باید صبر کنیم در طول فصل چه کار می کند. باید فرصت دهیم که کارش را انجام دهد و گابریل هنوز شناخت چندانی روی بازیکنان ندارد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " می‌خواهیم بازیکن به رده بزرگسالان معرفی کنیم/ انصاری‌فرد فوتبال را می‌فهمد/ باید به کالدرون فرصت داده شود از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×