روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " همکاری ستاره محبوب استقلال با سرمربی‌ سابق پرسپولیس+عکس از منبع برنا. "

همکاری ستاره محبوب استقلال با سرمربی‌ سابق پرسپولیس+عکس

ستاره سالهای اخیر استقلال اگر چه به صورت رسمی همکاری اش با سر مربی سابق پرسپولیس را آغاز کرده اما هنوز قرداد خود را با این تیم امضا نکرده است.

ستاره سالهای اخیر استقلال اگر چه به صورت رسمی همکاری اش با سر مربی سابق پرسپولیس را آغاز کرده اما هنوز قرداد خود را با این تیم امضا نکرده است. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ مجتبی جباری، ستاره سابق و البته محبوب تیم استقلال تهران که به تازگی به جمع گل گهری ها اضافه شده است، همچنان با این تیم قرارداد رسمی امضا نکرده است.جباری که ازبازی این تیم سیرجانی مقابل سایپا با حضور پیدا کردن در ورزشگاه قوامین شائبه پیوستنش را به کادر سر مربی سابق پرسپولیس قوت بخشیده بود، فعلا در تمرینات گل گهر سیرجان به عنوان دستیار وینگو بگوویچ سرمربی این تیم، شرکت می کند و در هفته های آینده قرارداد خود را با سران این باشگاه رسمی خواهد کرد.گفته می شود بازیکن اسبق استقلالی ها حالا به عنوان مربی گل گهر قرارداد خود را پیش از شروع هفته سوم رقابت های لیگ برتر منعقد می کند.البته ستاره سالهای اخیر استقلال اگر چه به صورت رسمی همکاری اش با سر مربی سابق پرسپولیس را آغاز کرده اما هنوز قرداد خود را با این تیم امضا نکرده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " همکاری ستاره محبوب استقلال با سرمربی‌ سابق پرسپولیس+عکس از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×