روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تمرین سرخ‌پوشان پس از 4 روز استراحت و در غیاب 7 ملی‌پوش از منبع برنا. "

تمرین سرخ‌پوشان پس از 4 روز استراحت و در غیاب 7 ملی‌پوش

تیم فوتبال پرسپولیس پس از 4 روز استراحت، تمرینات خود را از امروز یکشنبه در غیاب هفت ملی پوش خود در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز کرد.

تیم فوتبال پرسپولیس پس از 4 روز استراحت، تمرینات خود را از امروز یکشنبه در غیاب هفت ملی پوش خود در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز کرد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، سرخ پوشان تمرینات خود را پس از استراحت 4 روزه ای که داشتند از ساعت 11 امروز یکشنبه در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز کردند. در این مرحله از تمرینات، 7 ملی پوش حضور نداشتند.تمرین امروز با کار در سالن بدنسازی آغاز شد که 30 دقیقه به طول انجامید. پس از آن، کار در زمین با فوتبال هدفمند و در ادامه عبور از موانع و انجام استارت های سرعتی اختصاص یافت. دروازه بان ها نیز تمرینات اختصاصی داشتند. پاسکاری تحت فشار و فوتبال در نیمی از زمین، بخش های دیگری از تمرین امروز بود. گابریل کالدرون هم نکات مورد نظر خود را به بازیکنان می گفت.در تمرین امروز، کامیابی نیا هم حضور داشت که همراه با عبدی تمرین اختصاصی انجام داد. سیامک نعمتی هم که در تمرین حاضر بود با تبریک های همبازیان روبرو شد. رضا یلوه معاون اقتصادی باشگاه نیز امروز از نزدیک تمرین را تماشا کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تمرین سرخ‌پوشان پس از 4 روز استراحت و در غیاب 7 ملی‌پوش از منبع برنا. "

اخبار گوناگون

× ×