روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • برنا
  • مربی هجومی به درد ایران نمی‌خورد/ برانکو از بازیکنان جدید تیم ملی شناخت ندارد/ وقتی بنا از پایه کج باشد، نهایتا خواهد ریخت!

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مربی هجومی به درد ایران نمی‌خورد/ برانکو از بازیکنان جدید تیم ملی شناخت ندارد/ وقتی بنا از پایه کج باشد، نهایتا خواهد ریخت! از منبع برنا. "

مربی هجومی به درد ایران نمی‌خورد/ برانکو از بازیکنان جدید تیم ملی شناخت ندارد/ وقتی بنا از پایه کج باشد، نهایتا خواهد ریخت!

مهاجم پیشین تیم ملی ایران و ملوان انزلی گفت: الان تیم ملی ما یک بنای کج است و امکان دارد تمام چیزهایی که ساخته روی سرش بریزد. با این وضعیتی که داریم بعید نمی دانم که به جام جهانی نرویم.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، غفور جهانی مهاجم پیشین تیم ملی ایران و ملوان انزلی طی گفتگو با خبرنگار برنا در خصوص شایعات بازگشت برانکو به تیم ملی فوتبال ایران بیان کرد: وقتی یک مربی هجومی مثل ویلموتس به تیم ملی ایران می آید، تا بازیکنان را کاملا بشناسد زمان زیادی می کشد. با انجام یک سری جایگزینی ها، تغییر و تحولات بسیار زیادی در بازیکنان و تیم انجام می شود. ویلموتس مربی بسیار خوبی بود، اما به دلیل یک سری مسائل در بازی های مختلف شانس نیاورد یا نتوانست نتیجه بگیرد. بازیکنان تیم ملی هم الان جدید هستند، اگر برانکو هم الان بیاید تا این بازیکنان را بشناسد، چندین ماه طول می کشد.وی افزود: برانکو در گذشته تیم ملی فوتبال ایران را حتی به جام جهانی برده اما پس از آن از تیم ملی فاصله گرفت و سراغ تیم های باشگاهی یعنی پرسپولیس رفت. الان تمام بازیکنان ایران از پرسپولیس نیستند که بگوییم او همه را می شناسد.جهانی اظهار داشت: من از روز اول وقتی می خواستند ویلموتس را بگیرند، گفتم که مربی هجومی به درد تیم ملی ایران نمی خورد. من مربی یک باشگاه بودم و ده ها عامل داشتم تا برای من از تیم های لاهیجان، لنگرود، فومن و... بازیکن بیاورند. اما هیچ کدام از این مربیان حتی برای بازی های تیم باشگاهی هم نمی روند تا نگاه کنند.مهاجم پیشین تیم ملی ایران و ملوان انزلی در پایان گفت: همیشه تیم ملی فوتبال ایران، از تیم های دیگر سرتر بوده است و این موضوع در مسابقات مختلف کاملا دیده شده است، اما متأسفانه اخیرا در دیدارهای مقدماتی جام جهانی به تیم های بحرین و عراق باختیم. وقتی بنا از پایه کج باشد، نهایتا خواهد ریخت، تا شما این بنای کج را راست کنید خیلی زمان می برد. الان تیم ملی ما یک بنای کج است و امکان دارد تمام چیزهایی که ساخته روی سرش بریزد. با این وضعیتی که داریم بعید نمی دانم که به جام جهانی نرویم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مربی هجومی به درد ایران نمی‌خورد/ برانکو از بازیکنان جدید تیم ملی شناخت ندارد/ وقتی بنا از پایه کج باشد، نهایتا خواهد ریخت! از منبع برنا. "

اخبار گوناگون

× ×