روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • برنا
  • بیرانوند بهترین دروازه‌بان آسیا است و در اروپا هم موفق می‌شود/ بازیکنان پرسپولیس می‌خواهند با اختلاف بیشتر از 10 امتیاز قهرمان شوند

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بیرانوند بهترین دروازه‌بان آسیا است و در اروپا هم موفق می‌شود/ بازیکنان پرسپولیس می‌خواهند با اختلاف بیشتر از 10 امتیاز قهرمان شوند از منبع برنا. "

بیرانوند بهترین دروازه‌بان آسیا است و در اروپا هم موفق می‌شود/ بازیکنان پرسپولیس می‌خواهند با اختلاف بیشتر از 10 امتیاز قهرمان شوند

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: بیرانوند علیرغم داشتن فراز و نشیب بهترین دروازه بان آسیا است و می تواند در اروپا نیز موفق شود.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ محمد پنجعلی پیشکسوت ملی پوش و فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس پیرامون پیشتازی علیرضا بیرانوند به عنوان بهترین بازیکن آسیا در جام جهانی گذشته به خبرنگار برنا گفت: به نظر من بیرانوند واقعاً بهترین دروازه بان ایران و آسیا است. البته قبول دارم که او در این یک سال گذشته فراز و نشیبی داشته اما واقعیت این است که او با درخشش زیادی که در جام جهانی روسیه داشت نشان داد یکی از بهترین دروازه بان های جهان و بهترین دروازه بان قاره کهن است.وی در ادامه افزود: با پشتکاری که در بیرانوند سراغ دارم مطمئن هستم، او می تواند بعد از حضور در اروپا نیز درخشش داشته باشد و در بهترین باشگاه های جهان بازی کند.مدافع سابق تیم ملی در ادامه با اشاره به برگزاری یا تعویق مسابقات لیگ خاطرنشان کرد: من فکر می کنم فیفا و ای اف سی باید یک دستورالعمل جامع و کاملی درباره برگزاری مسابقات لیگ بدهد و ما نیز باید تابع تصمیمات مراجع بالاتر فوتبالی در این زمینه باشیم به هر حال تمام دنیا درگیر این ویروس منحوس است و آنها نیز شرایطی بدتر از ما دارند اما بسیاری از مراجع بین المللی فوتبال بر اتمام مسابقات تاکید دارند.پنجعلی در بخش پایانی صحبت هایش با اشاره به صدر نشینی پرسپولیس خاطر نشان کرد: پرسپولیس بالاترین شانس را برای قهرمانی در لیگ برتر دارد. من وقتی بازیکنان صحبت کردم آنها انگیزه بسیار زیادی برای بازی کردن و برد در ادامه مسابقات دارند و می خواهند با اختلاف بیشتر از 10 متیاز قهرمان شوند. به هرحال همه باید کمک کنیم تا به امید خدا اول از شر ویروس کرونا خلاص شویم و بعد درباره برگزاری لیگ تصمیم گیری شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بیرانوند بهترین دروازه‌بان آسیا است و در اروپا هم موفق می‌شود/ بازیکنان پرسپولیس می‌خواهند با اختلاف بیشتر از 10 امتیاز قهرمان شوند از منبع برنا. "

اخبار گوناگون

× ×