روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ابراز علاقه این ستاره برای پیوستن به پرسپولیس+عکس از منبع برنا. "

ابراز علاقه این ستاره برای پیوستن به پرسپولیس+عکس

وینگر تیم ملی فوتبال ایران که در اروپا توپ می زند طرفدار تیم فوتبال پرسپولیس است.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ مهرداد محمدی وینگر تیم ملی فوتبال ایران که در اروپا توپ می زند طرفدار تیم فوتبال پرسپولیس بوده و حتی در نوجوانی هم برای تشویق این تیم به ورزشگاه می رفته است. وی درباره بحث حضورش در پرسپولیس که قبل از انتقال اش به سپاهان مطرح شده بود تاکید کرد: آن مقطع خیلی بحث بود که به پرسپولیس بیایم و حتی کارهای انتقال هم در حال نهایی شدن بود، اما به یکباره پرسپولیس سراغ یک بازیکن دیگر رفت و دیگر حتی به من زنگ هم نزدند. من هم به سپاهان رفتم و خدا را شکر می کنم که به این تیم خوب رفتم و واقعا برای من ایده آل بود.گفتنی است، ملی پوش ایرانی آوس پرتغال در بهار سال ۱۳۹۵ در حالی که همه فکر می کردند او در مسابقات لیگ برتر فصل ۹۵–۹۶ با پیراهن پرسپولیس به میدان خواهد رفت به سپاهان پیوست. به هرحال به نظر می رسد با ابراز علاقه فراوان او به پرسپولیس بی تردید با توجه به قابلیت بالایش روزی در تیم محبوبش توپ خواهد زد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ابراز علاقه این ستاره برای پیوستن به پرسپولیس+عکس از منبع برنا. "

اخبار گوناگون

× ×