روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مهاجم سابق برای پرسپولیسی‌ها معرفت خرج کرد+ عکس از منبع برنا. "

مهاجم سابق برای پرسپولیسی‌ها معرفت خرج کرد+ عکس

مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تا الان به خاطر هواداران و بازیکنان که رفیق هایم هستند، شکایت نکرده ام، چرا که دوست ندارم به خاطر شکایت من از امتیازاتی که آن ها گرفته اند کسر شود.

به گزارش گر وه ورزشی خبرگزاری برنا؛ مهدی شریفی، مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس چند سال پیش یکی از خرید های نیم فصل دوم پرسپولیس در زمان برانکو ایوانکوویچ بود، اما با حضور گابریل کالدرون آرژانتینی این بازیکن از جمع سرخ ها جدا شد و به لیگ آذربایجان رفت.شریفی در گفتگویی اینستاگرامی که با هواداران پرسپولیس انجام داده، شاکی بودن خود از مسئولان این باشگاه را مطرح کرده و افزود: تا الان به خاطر هواداران و بازیکنان که رفیق هایم هستند، شکایت نکرده ام. دوست ندارم به خاطر شکایت من از امتیازاتی که آن ها گرفته اند کسر شود.او با اشاره به اینکه تنها 10 درصد از مبلغ قراردادش را گرفته، بیان کرد: من نیم فصل بازی کردم و 10 درصد قراردادم را گرفتم. از روز اولی که آمدم 10 درصد به من پول دادند، دیگر هیچ پولی به من ندادند. من همه هواداران را دوست دارم و دوست ندارم آن ها ناراحت شوند، ولی دیگر داغ کردم که این حرف ها را زدم و اگر زمانی چیزی شنیدید ناراحت نشوید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مهاجم سابق برای پرسپولیسی‌ها معرفت خرج کرد+ عکس از منبع برنا. "

اخبار گوناگون

× ×