روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • برنا
  • قهرمان شدیم اما با همه توان بازی می‌کنیم/ نساجی فوتبال خیلی خوبی ارائه می‌دهد

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " قهرمان شدیم اما با همه توان بازی می‌کنیم/ نساجی فوتبال خیلی خوبی ارائه می‌دهد از منبع برنا. "

قهرمان شدیم اما با همه توان بازی می‌کنیم/ نساجی فوتبال خیلی خوبی ارائه می‌دهد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مقابل هر تیمی برای گرفتن سه امتیاز وارد زمین خواهیم شد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، یحیی گل محمدی، سرمربی تیم پرسپولیس، به نشست خبری پیش از بازی مقابل نساجی مازندران نرسید.سرمربی پرسپولیس در این خصوص گفت: لازم می دانم از همه اصحاب رسانه بابت اینکه حضوری نمی توانم مصاحبه کنم عذرخواهی می کنم؛ هرچند که اگر هم حضور داشتم به خاطر مسائل پیش آمده و بنا به خواسته باشگاه امکان صحبت مقابل دوربین های تلویزیون را نداشتم. می دانیم فردا مقابل یک تیم خوب و با برنامه بازی داریم. آنها فوتبال زیبا و خوبی را به نمایش می گذارند.یحیی اظهار داشت: باید به آقای فکری و همکارانش تبریک بگویم چراکه نساجی فوتبال خیلی خوبی ارائه می دهد. بازی مقابل نساجی بازی راحتی برای ما نخواهد بود اما ما پرسپولیس هستیم و مقابل هر تیمی برای گرفتن سه امتیاز وارد زمین خواهیم شد.او ادامه داد: درست است که ما قهرمان شدیم اما فردا با تمام وجود بازی خواهیم کرد. دوست دارم هوادار ما از بازی بچه های تیم لذت ببرند؛ هرچند آنها در استادیوم حضور فیزیکی ندارند اما ما آنها را در قلب خودمان حس می کنیم.گل محمدی عنوان کرد: از اینکه برای سومین بار در فصل جاری باید در این شهر و ورزشگاه شهید وطنی حضور پیدا کنم واقعا خوشحالم. من خاطرات خوبی با این شهر و مردم آن دارم و هرگز این خاطرات را فراموش نخواهم کرد. با افتخار می گویم که من زمانی مربی این باشگاه بودم. برای مردم و تیم نساجی آرزوی موفقیت دارم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " قهرمان شدیم اما با همه توان بازی می‌کنیم/ نساجی فوتبال خیلی خوبی ارائه می‌دهد از منبع برنا. "

اخبار گوناگون

× ×