روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • برنا
  • پرسپولیس می‌خواهد از اعتبار و حیثیت خود دفاع کند/ فضای بی‌احترامی اجازه نمی‌دهد به گل‌محمدی تبریک بگویم

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس می‌خواهد از اعتبار و حیثیت خود دفاع کند/ فضای بی‌احترامی اجازه نمی‌دهد به گل‌محمدی تبریک بگویم از منبع برنا. "

پرسپولیس می‌خواهد از اعتبار و حیثیت خود دفاع کند/ فضای بی‌احترامی اجازه نمی‌دهد به گل‌محمدی تبریک بگویم

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: تیم پرسپولیس با تمام توان وارد بازی می شود تا از اعتبار و حیثیت قهرمانی خود دفاع کند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران تأکید کرد، تیمش در مصاف با پرسپولیس قهرمان زودهنگام نوزدهمین دوره لیگ برتر به دنبال کسب امتیاز است.محمود فکری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت: عید سعید قربان را به همه هموطنان تبریک می گویم و برای امیر قلعه نویی آرزوی صحت و سلامتی دارم. متأسفانه فضای بی احترامی در جامعه ایجاد شده و ما را آزار می دهد. این فضا به من که مجموعاً 17 سال در استقلال بودم، 14 سال به عنوان بازیکن و 3 سال به عنوان مربی، اجازه نمی دهد درباره استقلالی بودنم اظهارنظر کنم یا به دوست عزیزم یحیی گل محمدی که تیمش قهرمان شده است، تبریک بگویم. امیدوارم فضایی دوستانه و رقابتی سالم ایجاد کنیم که از این فضای سالم و پاک لذت ببریم و در این فضا با هم رقابت کنیم.او درباره غایبان تیمش برای دیدار مقابل پرسپولیس گفت: ما بازیکن محروم نداریم، اما تا دل تان بخواهد مصدوم داریم. متأسفانه بازیکنان زیادی از ما مصدوم هستند و امیدوارم هرچه زودتر به تیم اضافه شوند.سرمربی تیم فوتبال نساجی در پاسخ به این پرسش که آیا پرسپولیس پس از قطعی کردن قهرمانی خود، لیگ برتر را جدی می گیرد یا خیر، تصریح کرد: پرسپولیس با تمام توان وارد بازی می شود تا از اعتبار و حیثیت قهرمانی خود دفاع کند. ما هم خود را برای دیداری سنگین و سخت آماده کردیم. امیدوارم بازی خوبی شود و بتوانیم از این مسابقه امتیاز بگیریم. نباختن در این بازی و گرفتن امتیاز از قهرمان برای ما خیلی مهم است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس می‌خواهد از اعتبار و حیثیت خود دفاع کند/ فضای بی‌احترامی اجازه نمی‌دهد به گل‌محمدی تبریک بگویم از منبع برنا. "

اخبار گوناگون

× ×