روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیروزی مهمی را کسب کردیم از منبع برنا. "

پیروزی مهمی را کسب کردیم

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: مسابقه با ماشین سازی دیدار بسیار حساسی بود که پیروز شدیم و برای سه بازی آینده خودمان را آماده می کنیم.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، ابراهیم صادقی بعد از مسابقه با ماشین سازی تبریز در نشست خبری گفت: بازی نزدیکی بود تیم ماشین سازی با توجه به شرایط جدول دنبال کنترل بازی و گرفتن یک امتیاز بود و اگر بتواند گل هم بزند. هدف ما گرفتن سه امتیاز بازی بود. بازی نزدیکی بود و می دانستیم این بازی روی ضربات ایستگاهی و اوت دستی گل خواهد داشت دروازه بان ما هم دو توپ خیلی خوب گرفت.سرمربی سایپا ادامه داد: در نیمه دوم با تغییراتی که داشتیم تیم ما بهتر بازی کرد و کل نیمه دوم در اختیار ما بود. این برد را به کاشانی مدیرعامل باشگاه تقدیم می کنم که بالای سر تیم آمدند و حمایت کردند و به خود من هم اعتماد به نفس دادند با وجود اینکه نتایج ما خوب نبود و گاهی مساوی می کردیم. قول می دهم تلاش مان را بیشتر کنیم تا رتبه ما در آخر لیگ در جدول بهتر شود.او در مورد بازی های سخت آینده سایپا عنوان کرد: هفته آینده با فولاد بعد با نفت مسجدسلیمان و در آخر با پرسپولیس بازی داریم اما مهمترین بازی امشب بود همانطور که قبل از بازی هم گفتم این دیدار بسیار حساس بود که پیروز شدیم و برای سه بازی آینده خودمان را آماده می کنیم.صادقی در مورد داوری مسابقه گفت: داوری این بازی سخت بود زیرا بازی نزدیکی را شاهد بودیم و برخوردها زیاد بود و اعتراض به داور هم در جریان بازی طبیعی بود.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیروزی مهمی را کسب کردیم از منبع برنا. "

اخبار گوناگون

× ×