روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • برنا
  • برگزاری نشست هماهنگی مدیران برای دیدار نساجی و پرسپولیس/ قهرمان لیگ سفیدپوش شد

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برگزاری نشست هماهنگی مدیران برای دیدار نساجی و پرسپولیس/ قهرمان لیگ سفیدپوش شد از منبع برنا. "

برگزاری نشست هماهنگی مدیران برای دیدار نساجی و پرسپولیس/ قهرمان لیگ سفیدپوش شد

نشست هماهنگی مدیران برای بازی نساجی مازندران و پرسپولیس از هفته بیست و هفتم لیگ برتر برگزار شد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، نشست هماهنگی مدیران برای بازی نساجی مازندران و پرسپولیس از سری رقابت های هفته بیست و هفتم لیگ برتر، جمعه شب به ریاست صالحیان، نماینده فدراسیون فوتبال و ناظر مسابقه برگزار شد. محسن ترکی، ناظر داوری و غلامرضا بهروان، رییس هیات فوتبال مازندران و مشاور سازمان لیگ نیز از حاضران در این جلسه بودند.در جریان این نشست ضمن تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی در جریان مسابقه، مقرر شد تیم فوتبال پرسپولیس با لباس های یک دست سفید برای بازیکنان و سبز برای دروازه بان و تیم نساجی با لباس های یک دست قرمز برای بازیکنان و مشکی برای دروازه بان این تیم وارد مسابقه شوند.در این جلسه بر جلوگیری از ورود افراد به ورزشگاه خارج از سهمیه های تعیین شده برای تیم های میهمان و میزبان تاکید شد. همچنین اعلام شد تیم فوتبال پرسپولیس از محل هتل در بابلسر تا ورزشگاه اسکورت پلیس را در اختیار خواهد داشت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برگزاری نشست هماهنگی مدیران برای دیدار نساجی و پرسپولیس/ قهرمان لیگ سفیدپوش شد از منبع برنا. "

اخبار گوناگون

× ×