روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • برنا
  • هواداران در پایان فصل از عملکرد استقلال راضی خواهند بود/ نبود قلعه‌نویی روی روند سپاهان تاثیر می‌گذارد

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " هواداران در پایان فصل از عملکرد استقلال راضی خواهند بود/ نبود قلعه‌نویی روی روند سپاهان تاثیر می‌گذارد از منبع برنا. "

هواداران در پایان فصل از عملکرد استقلال راضی خواهند بود/ نبود قلعه‌نویی روی روند سپاهان تاثیر می‌گذارد

بازیکن اسبق تیم های فوتبال سپاهان و استقلال گفت: روند استقلال بهتر شده و مطمئنم این تیم در پایان فصل رضایت هوادارانش را جلب می کند.

احمد جمشیدیان، بازیکن اسبق تیم های استقلال و سپاهان، در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا در خصوص دیدار تیم های سپاهان و استقلال اظهار داشت: دیدار استقلال و سپاهان دیدار تیم هایی است که هدف مشترکی دارند. هر دو تیم بعد از کوتاه شدن دست شان از قهرمانی الان فقط برای کسب سهمیه و نایب قهرمانی می جنگند. الان هم تقابل استقلال و سپاهان برای نایب قهرمانی است. البته منظورم این نیست که برنده این بازی حتما نایب قهرمان لیگ می شود چون تیم هایی مثل تراکتور، فولاد و حتی شهرخودرو هم در رقابت برای نایب قهرمانی و کسب سهمیه هستند اما نتیجه بازی سپاهان و استقلال قطعا تاثیر زیادی در سرنوشت دو تیم خواهد داشت.او ادامه داد: شرایط دو تیم تقریبا شبیه هم است. هر دو به دلیل قهرمان نشدن و کسب نتایجی که هواداران شان را راضی نکرده تحت فشار هستند. تقابل های دو تیم هم همیشه از بهترین و جذاب ترین بازی های لیگ بوده و این بار هم که هر دو برای کسب سهمیه به 3 امتیاز این بازی نیاز دارند پس دیدار امروز استقلال و سپاهان از همیشه جذاب تر خواهد بود. دو تیم یک تقابل دیگر هم در جام حذفی دارند و آنجا هم سرنوشت شان به هم گره خورده است.جمشیدیان با اشاره به عملکرد فرهاد مجیدی گفت: قبلا هم گفته ام فرهاد به فرصت نیاز دارد و حمایت. او سرمایه استقلال است و نباید سوزانده شود. تا الان هم که عملکرد بدی نداشته و تیمش دوم جدول است. بهتر است منتقدان او صبر کرده و بعد از پایان فصل درباره عملکردش اظهارنظر کنند. ضمن اینکه استقلال بازی به بازی دارد بهتر می شود و شانس قهرمانی در جام حذفی را هم دارد. وقفه ای که در لیگ افتاد به ضرر فرهاد و استقلال شد و بعد هم مصدومیت ها اتفاق افتاد اما الان روند تیم بهتر شده و من مطمئنم استقلال در پایان فصل رضایت هوادارانش را جلب می کند.بازیکن اسبق زردپوشان دیار زاینده رود با اشاره به شرایط این تیم هم گفت: سپاهان امسال برای قهرمانی بسته شده بود و می توانست مدعی قهرمانی باشد. حاشیه های دیدار با پرسپولیس و از دست دادن 3 امتیاز آن بازی کاملا به ضرر سپاهان شد و اگر آن اتفاقات رخ نمی داد شاید معادلات لیگ تغییر می کرد. با این حال سپاهان هنوز فرصت قهرمانی در جام حذفی را دارد تا هوادارانش را راضی کند. البته به نظر من استقلال و سپاهان نباید ریسک کرده و کسب سهمیه را به جام حذفی موکول کنند بلکه باید سهمیه را از طریق لیگ بگیرند و بعد با خیال آسوده در جام حذفی حاضر شوند.جمشیدیان درباره غیبت امیر قلعه نویی در دیدار با استقلال بیان کرد: برای قلعه نویی آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم هرچه سریع تر سلامتی خود را به دست بیاورد. قطعا نبود او روی نیمکت سپاهان روی بازی تاثیر می گذارد اما امیدوارم بازی زیبایی در خور نام تیم های استقلال و سپاهان شاهد باشیم. 3

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " هواداران در پایان فصل از عملکرد استقلال راضی خواهند بود/ نبود قلعه‌نویی روی روند سپاهان تاثیر می‌گذارد از منبع برنا. "

اخبار گوناگون

× ×