روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حقیقی عملکرد خوبی داشت/ از کارشناسان انتظار داریم درست کارشناسی کنند از منبع برنا. "

حقیقی عملکرد خوبی داشت/ از کارشناسان انتظار داریم درست کارشناسی کنند

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران از عملکرد سنگربان تیمش ابراز رضایت کرد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ محمود فکری پس از تساوی تیمش برابر پرسپولیس ، اظهار کرد: بازیکنانم مثل بازی های قبلی با تمام وجود بازی کردند. ما از تیمی که قهرمان شده است امتیاز گرفتیم. ما در شروع بازی به گل رسیدیم و بعد از آن بازیکنان ما فکر می کردند که می توانند به راحتی از این یک گل حفاظت کنند. پرسپولیس تیم بسیار خوبی است که بازیکنان خوبی دارد که می تواند بازی را تغییر بدهد.او افزود: روی صحنه پنالتی ما اعتراض نکردیم اما از کارشناسان انتظار داریم درست کارشناسی کنند. بعد از گلی که دریافت کردیم باز هم بازیکنان مان با تمام وجود تلاش کردند.فکری درباره نیمه دوم بازی هم گفت: در نیمه دوم پرسپولیس فشار زیادی آورد و موقعیت گل های زیادی به دست آورد. از علیرضا حقیقی هم تشکر می کنم که با عملکرد خوبش اجازه نداد دروازه ما باز بشود. هم به این بازیکن و هم برخی بازیکنان جوان ما ان شاءالله آقای اسکوچیچ توجه ویژه ای داشته باشند. از این که ما نباختیم و به روند خودمان ادامه دادیم خوشحال هستم. او درباره زمین چمن مصنوعی قائمشهر هم گفت: فوتبالیست ها دوست ندارند روی چمن مصنوعی بازی کنند. این در ابتدا برای ما ضرر دارد چون اگر چمن طبیعی باشد، بازیکنان مان بهتر می توانند بازی کنند. ما هم مانند پرسپولیسی ها از بازی روی چمن مصنوعی ناراحت بودیم. در مجموع امکانات در شهر قائمشهر کم است. تیمی که یک استان به آن افتخار می کند، باید بیش تر مورد توجه قرار بگیرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حقیقی عملکرد خوبی داشت/ از کارشناسان انتظار داریم درست کارشناسی کنند از منبع برنا. "

اخبار گوناگون

× ×