روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واکنش گل‌محمدی به تساوی پرسپولیس برابر نساجی از منبع برنا. "

واکنش گل‌محمدی به تساوی پرسپولیس برابر نساجی

سرمربی پرسپولیس گفت: بازی یکطرفه ای داشتیم و مثل یک قهرمان می توانستیم چند گل بزنیم

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، یحیی گل محمدی در نشست خبری آنلاین پس از تساوی یک- یک پرسپولیس با نساجی مازندران در هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال گفت: تقریباً یکطرفه ای بود. تیم نساجی روی یک صحنه که تمرکز خوبی روی اوت دستی نداشتیم به گل رسید و همان یک بار روی دروازه ما آمد و گل خوردیم. مثل یک قهرمان بازی کردیم و تیم برتر زمین بودیم. از بازیکنانم تشکر می کنم. پرسپولیس نشان دادیم بی جهت قهرمان نشده است.سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس افزود: می توانستیم بازی را با چند گل ببریم ولی در ضربات آخر بی دقت بودیم. به هواداران می گویم باید به این تیم افتخار کنند. با توجه به شرایط چمن مصنوعی، بازی کردن در این ورزشگاه سخت است. به لحاظ فنی تیم خوبی بودیم و موقعیت های زیادی داشتیم. از تیم حریف هم به خاطر بازی جوانمردانه تشکر می کنم. بقیه بازی های لیگ هم برای ما مهم است و با تمام قدرت ادامه می دهیم. تیم داوری هم خوب بود و قضاوت خوبی داشت و از داوران تشکر دارم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واکنش گل‌محمدی به تساوی پرسپولیس برابر نساجی از منبع برنا. "

اخبار گوناگون

× ×