روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پنالتی نبود! از منبع برنا. "

پنالتی نبود!

نوید مظفری، کارشناس داوری کشورمان، معتقد است داور دیدار نساجی برابر پرسپولیس در تنها صحنه حساس این دیدار قضاوت درستی نداشت.

نوید مظفری، کارشناس داوری، در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا در خصوص صحنه های حساس بازی نساجی برابر پرسپولیس گفت: این بازی یک صحنه داشت و داور در آن صحنه درستی نگرفت.او در خصوص صحنه ای که منجر به خطای پنالتی به سود پرسپولیس شد، خاطرنشان کرد: علی علیپور، مهاجم پرسپولیس، پای خود را به دروازه بان نساجی گیر داد و اصطلاحا پنالتی را گرفت که در این صحنه من خطای دروازه بان را ندیدم و مهاجم پرسپولیس به خاطر شبیه سازی می بایست با کارت زرد داور جریمه می شد. مظفری در ادامه تصریح کرد: این دیدار صحنه خاصی نداشت و در اصلی ترین صحنه هم داور تصمیم درستی نگرفت. کارت ها و سوت هایی که داور در صحنه های دیگر داشت، مشکلی نداشت. او در پایان گفت: داور در این دیدار اشتباه تاثیرگذاری را مرتکب شد و به اعتقاد من نمی توان به او نمره قبولی داد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پنالتی نبود! از منبع برنا. "

اخبار گوناگون

× ×