روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس مستحق پیروزی بود/ گل نساجی اتفاقی به ثمر رسید از منبع برنا. "

پرسپولیس مستحق پیروزی بود/ گل نساجی اتفاقی به ثمر رسید

پیشکسوت پرسپولیس در تحلیل عملکرد این تیم برابر نساجی مازندران بر این باور است که تیم گل محمدی مقابل نساجی مستحق پیروزی بود.

رحیم یوسفی، بازیکن اسبق تیم پرسپولیس، در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به بازی پرسپولیس برابر نساجی مازندران گفت: پرسپولیس در این دیدار روی یک غافلگیری دروازه اش باز شد و حریف غیر از این صحنه در طول 90 دقیقه حرفی برای گفتن نداشت.او ادامه داد: روند بازی در این دیدار به گونه ای بود که به نظر می رسید پرسپولیس در این بازی میزبان بود. به اعتقاد من در طول بازی همه چیز تحت کنترل پرسپولیسی ها بود. این پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به شرایط بازی در زمین چمن مصنوعی تصریح کرد: بدون شک بازی در چمن منصوعی شرایط خاص خود را دارد و این مسئله یک مقدار در عملکرد پرسپولیسی ها تاثیر گذاشته بود اما در مجموع و با وجود این مسئله باز هم تاکید می کنم پرسپولیس در تمامی طول بازی یک سر و گردن از حریف بهتر بود و می توانست در این دیدار هم با 3 امتیاز زمین را ترک کند. یوسفی در ادامه تاکید کرد: پرسپولیس در این بازی خیلی حساب شده حمله کرد و نبض بازی را در اختیار داشت و به نظر می رسید نساجی به امید کسب حداقل امتیاز بود و بیشتر چشم به ضدحملات دوخته بود که دفاع پرسپولیس به جز در صحنه گل بی اشتباه بود. او گفت: علی علیپور، مهاجم سرخ پوشان، برابر نساجی به جز پنالتی که زد، می توانست حداقل 2گل دیگر هم بزند اما شانس با او یار نبود. 3/5

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس مستحق پیروزی بود/ گل نساجی اتفاقی به ثمر رسید از منبع برنا. "

اخبار گوناگون

× ×