روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شانس بالای مدافع تازه وارد پرسپولیس در قطر از منبع برنا. "

شانس بالای مدافع تازه وارد پرسپولیس در قطر

به نظر می رسد مدافع جدید سرخ ها از شانس بالایی برای حضور در ترکیب اصلی پرسپولیس برابر التعاون برخوردار است.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ با توجه به نیاز پرسپولیس در سمت چپ خط دفاعی اش، پیش بینی می شود سعید آقایی گزینه محتملی برای حضور در ترکیب اصلی پرسپولیس در ادامه لیگ قهرمانان آسیا باشد.در حالی که پیش بینی می شد محمد نادری پس از پشت سرگذاشتن دوران نقاهتش بازگشت دوباره ای به ترکیب پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا داشته باشد، اما وضعیت مبهم قراردادی اش با پرسپولیس مانع از حضور او در سفر اخیر سرخ ها به قطر شد تا فعلا شانسی برای حضور در پست خود در ترکیب اصلی پرسپولیس نداشته باشد.این در حالی است که محمد انصاری و محسن ربیع خواه هم به خاطر مصدومیت از همراهی تیم شان در قطر محروم هستند تا شانس به سعید آقایی برای حضور در ترکیب اصلی پرسپولیس رو کند، شانسی که می تواند سبب شود جای پای او خیلی زود در ترکیب فیکس سرخ ها محکم شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شانس بالای مدافع تازه وارد پرسپولیس در قطر از منبع برنا. "

اخبار گوناگون

× ×