روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • برنا
  • شرایط استقلال با حریفانش در آسیا قابل قیاس نیست/ مدیریت استقلال هر چه سریع‌تر سرمربی فصل آینده مشخص کند

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شرایط استقلال با حریفانش در آسیا قابل قیاس نیست/ مدیریت استقلال هر چه سریع‌تر سرمربی فصل آینده مشخص کند از منبع برنا. "

شرایط استقلال با حریفانش در آسیا قابل قیاس نیست/ مدیریت استقلال هر چه سریع‌تر سرمربی فصل آینده مشخص کند

مربی اسبق تیم فوتبال استقلال گفت: حریفان استقلال تا دندان مسلح هستند و شرایط شان اصلا با تیم های ایرانی قابل قیاس نیست.

بهتاش فریبا، بازیکن، مربی و سرپرست اسبق استقلال، در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا در خصوص وضعیت استقلال گفت: تا هفته گذشته به شدت نگران اوضاع تیم بودم چون تعداد کمی از بازیکنان اصلی در تمرینات شرکت می کردند. این در حالی بود که استقلال باید به مصاف تیم هایی می رفت که شاید دستمزد یک بازیکن شان به اندازه کل بودجه یک سال استقلال و پرسپولیس باشد. در روزهای اخیر اما برخی از بازیکنان فصل گذشته به تیم اضافه شدند و نفرات جدیدی هم به خدمت گرفته شدند که البته نمی توان از آنها در لیگ قهرمانان آسیا استفاده کرد اما حضور همین بازیکنان فصل گذشته هم مایه امیدواری است.او ادامه داد: حریفان استقلال تا دندان مسلح هستند و شرایط شان اصلا با تیم های ایرانی قابل قیاس نیست. ما نباید از استقلال و بقیه نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان توقع معجزه داشته باشیم. از هواداران استقلال هم می خواهم که با توجه به شرایط تیم توقع داشته باشند. استقلال بعد از شکست در فینال جام حذفی به مشکلات زیادی دچار شد و زمان مفیدی برای انتخاب سرمربی و نفرات جدید از دست رفت. به همین دلیل نباید از صعود قطعی استقلال حرف بزنیم چون کشورهای همسایه سال هاست از فوتبال ایران جلو زده اند و شرایط ما با آنها زمین تا آسمان فرق دارد.سرپرست اسبق استقلال با اشاره به اینکه تکلیف تیم هر چه زودتر برای لیگ آینده مشخص شود، افزود: استقلال سال هاست که زمان طلایی آماده سازی قبل از شروع لیگ را از دست می دهد. امیدوارم امسال این اتفاق رخ ندهد و هر چه زودتر وضعیت تیم سر و سامان پیدا کند.فریبا در ادامه گفت: تا زمانی که مجیدی سرمربی استقلال بود از او حمایت کردم و گفتم باید به فرهاد فرصت داده شود. همه دیدند هر چه به پایان فصل نزدیک تر می شدیم شرایط استقلال چقدر بهتر شد و مجیدی نشان داد اگر فرصت داشته و همه نفراتش را در اختیارش باشند می تواند با استقلال نتایج خوبی بگیرد. متاسفانه اختلافاتی ایجاد شد که در نهایت به جدایی مجیدی انجامید در صورتی که اگر او می ماند می توانست نتایج خوبی با استقلال بگیرد. امیدوارم اگر قرار است استراماچونی بیاید هر چه زودتر این اتفاق رخ دهد وگرنه مدیریت استقلال هر چه سریع تر سرمربی فصل آینده مشخص کند تا استقلال بیشتر از این لطمه نخورد. 3/5

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شرایط استقلال با حریفانش در آسیا قابل قیاس نیست/ مدیریت استقلال هر چه سریع‌تر سرمربی فصل آینده مشخص کند از منبع برنا. "

اخبار گوناگون

× ×