روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " قهرمان ایران به دنبال جبران مافات در آسیا از منبع برنا. "

قهرمان ایران به دنبال جبران مافات در آسیا

پرسپولیس برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان کار دشواری دارد چون این تیم با یک امتیاز از 2 بازی در رده سوم گروه C قرار گرفته و باید به دنبال جبران مافات باشد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ قهرمان لیگ ایران هم مثل سایر نماینده های کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا اوضاع خوبی در گروه خود ندارد. پرسپولیس تنها تیم ایرانی در لیگ قهرمانان است که با همان سرمربی و کادر فنی که در 2 دیدار قبلی به میدان رفته، در ادامه مسابقات شرکت می کند که قطعا این اتفاق می تواند به نفع قرمزهای پایتخت باشد.در ادامه به بررسی وضعیت پرسپولیس در ادامه مسابقات لیگ قهرمانان می پردازیم.کوچ ستاره ها و اجبار استفاده از تازه واردهاپرسپولیسی ها در حالی که انتظار داشتند با حفظ ستاره ها و تقویت تیم، نتایج ضعیف در دو بازی قبلی را جبران کنند و از گروه شان بالا بروند، در فصل نقل و انتقالات با دو شوک بزرگ رو به رو شدند. مهدی ترابی و علی علیپور دو عنصر موثر تهاجمی پرسپولیس بودند که هر دو این تیم را ترک کردند و نبود آنها لطمه جبران ناپذیری به تیم یحیی گل محمدی خواهد زد.پرسپولیس به جای مهدی ترابی و علیپور برای تقویت در فاز تهاجمی عیسی آل کثیر و آرمان رمضانی را خریده که اگرچه هنوز به هماهنگی لازم با تیم نرسیده اند اما گل محمدی ناچار به استفاده از آنهاست. علاوه بر این پرسپولیس در خط دفاعی هم با مشکل رو به رو است. محمد نادری، محمد انصاری، مهدی شیری و محسن ربیع خواه جامانده های پرسپولیس در سفر به قطر هستند. انصاری و ربیع خواه که به دلیل مصدومیت نتوانستند پرسپولیس را همراهی کنند و نادری و شیری هم به این بهانه که هنوز تکیف شان با تیم مشخص نشده به قطر نرفتند اما امکان دارد ظرف روزهای آینده به کاروان پرسپولیس ملحق شوند که حتی اگر این اتفاق رخ دهد هم بعید است در بازی نخست به میدان بروند. با این تفاسیر سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، سعید آقایی و محمدحسین کنعانی زادگان تنها مدافعان پرسپولیس در بازی اول هستند که احتمال بازی کردن آقایی کمتر از بقیه نفرات است اما شاید گل محمدی به خاطر کمبود بازیکن مجبور به استفاده از خریدهای جدیدش شود.استعفای سرمربی؛ آتشی که زود خاموش شدهفته پیش بود که یحیی گل محمدی اعلام کرد به دلیل اختلافاتی که با مدیریت باشگاه دارد بعد از لیگ قهرمانان استعفا می کند. یحیی در حالی از مدیران پرسپویس گلایه می کرد که عملکرد آنها در فصل نقل و انتقالات خوب بود و پرسپولیس فقط ترابی، علیپور و اوساگونا را از دست داده بود. البته این آتش خیلی زود خاموش شد و گل محمدی دیگر بحث جدایی از پرسپولیس را مطرح نکرد.کار نه چندان دشوار برای صعودپرسپولیس با یک امتیاز از 2 بازی در رده سوم گروه C قرار گرفته است برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان کار نه چندان دشواری پیش رو دارد.شاگردان یحیی در دیدار اول مقابل الدحیل با نتیجه 2 بر صفر شکست خوردند و مقابل شارجه امارات هم با تساوی 2 بر 2 متوقف شدند. حالا پرسپولیس در اولین دیدار در شروع مجدد لیگ قهرمانان به مصاف التعاون می رود و بعد از آن باز هم با التعاون و الدحیل و شارجه دیدار می کند. التعاون عربستان که صدرنشین 6 امتیازی این گروه است از ضعیف ترین تیم های فوتبال عربستان است که در هفته آخر از سقوط به دسته پائین تر فوتبال عربستان فرار کرد. الدحیل دیگر رقیب پرسپولیس است که تقابل آنها با قرمزهای پایتخت درحالی که رامین رضائیان را در ترکیب خود دارند تقابل جذابی از کار درمی آید. الدحیلی ها در رده چهارم لیگ قطر قرار دارند. شارجه امارات، تیمی که پرسپولیس تاکنون یک امتیاز از آن گرفته در فصل قبل لیگ امارات با نتایج ضعیفی که کسب کرد به دسته پائین تر لیگ امارات سقوط کرد. 3/5

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " قهرمان ایران به دنبال جبران مافات در آسیا از منبع برنا. "

اخبار گوناگون

× ×