روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " از تجربیات لک و پهلوان تا باتجربه‌های بی‌تجربه! از منبع برنا. "

از تجربیات لک و پهلوان تا باتجربه‌های بی‌تجربه!

چهره های تازه وارد پرسپولیس با شرایط متفاوتی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا در ترکیب سرخ ها آماده می شوند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ پرسپولیس در حالی در شروع دوباره رقابت های لیگ قهرمانان آسیا قرار است برابر حریفان آسیایی خود به میدان برود که در مقایسه با آغاز این رقابت ها چهره اش تغییراتی داشته و نفرات جدیدی به جمع سرخ ها اضافه شده اند که تعدادی از آنها برای اولین بار حضور در این رقابت ها را تجربه می کنند.گلری با تجربه آسیایی!حامد لک، دروازه بان پرسپولیس، در حالی در اولین تورنمنت رسمی برای سرخ ها شانس حضور در ترکیب جدیدش را دارد که 4 سال قبل هم در این رقابت ها حضور داشت. لک در فصل 2015 در ترکیب قرمزهای تبریزی در این تورنمنت حضور پیدا کرد.او با تراکتور طی 5 بازی که در مرحله اول حراست از دروازه تبریزی ها را برعهده داشت یک کلین شیت برابر تیم الاهلی امارات از خود به جای گذاشت. این در حالی بود که در بازی های بعدی در مجموع 8 بار دروازه اش را برابر تیم هایی از عربستان، امارات و ازبکستان باز شد. البته این دوره دومین دوره حضور لک در آسیا محسوب می شد. او در رقابت های فصل قبل (2014) در 4 بازی در آسیا به میدان رفت که ماحصل آن 4 گل خورده و ثبت 2 کلین شیت برای تیم های العین امارات و الاتحاد عربستان بود.دومین تجربه برای سرلکدر جمع نفرات جدید پرسپولیس، میلاد سرلک برای دومین بار است که این شانس را دارد تا در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به میدان برود. سرلک که در فصل نقل و انتقالات از شهرخودرو به پرسپولیس پیوست، در حالی این شانس را دارد که با پیراهن پرسپولیس در این رقابت ها به میدان برود که در شروع این فصل از رقابت های لیگ قهرمانان، در ترکیب شهرخودرو در 2 بازی حضور ثابتی مقابل الهلال عربستان و پاختاکور ازبکستان داشت، هرچند آن 2 دیدار با شکست نماینده ایران به پایان رسید اما در نهایت حضور 180 دقیقه ای برای سرلک به ثبت رسید.باتجربه های تازه وارد!احسان پهلوان خرید جدید سرخ ها در حالی برای حضور در ترکیب پرسپولیس در ادامه لیگ قهرمانان آماده می شود که در ادوار گذشته در ترکیب تیم ذوب آهن حضور ویژه ای را در لیگ قهرمانان آسیا داشته و در این زمینه می توان او را بازیکن باتجربه ای نامید.گل تماشایی احسان پهلوان در سال های نه چندان دور در ذوب آهن، هنوز از خاطره ها محو نشده است. این در حالی است که سعید آقایی نیز برای حضور در این رقابت ها شرایطی مشابه با پهلوان دارد و در سپاهان تجربیات خوبی در لیگ قهرمانان آسیا را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.بی تجربه های باتجربه!سایر خریدهای پرسپولیس که شامل علی شجاعی، عیسی آل کثیر و آرمان رمضانی هستند و با وجود این که بازیکنان باتجربه ای در تیم های سابق خود محسوب می شدند اما در زمینه حضور در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا بی تجربه هستند و بازی های پیش روی پرسپولیس فرصت خوبی است تا در این زمینه نیز تجربیات خوبی را کسب کنند. 3/5

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " از تجربیات لک و پهلوان تا باتجربه‌های بی‌تجربه! از منبع برنا. "

اخبار گوناگون

× ×