روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • برنا
  • اعتراض پرسپولیس در کنفرانس ویدیویی با نمایندگان فدراسیون قطر و کنفدراسیون

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اعتراض پرسپولیس در کنفرانس ویدیویی با نمایندگان فدراسیون قطر و کنفدراسیون از منبع برنا. "

اعتراض پرسپولیس در کنفرانس ویدیویی با نمایندگان فدراسیون قطر و کنفدراسیون

مدیر تیم و مدیر امور بین الملل باشگاه پرسپولیس، یکشنبه شب از طریق ویدیو کنفرانس در جلسه ای با فدراسیون فوتبال قطر و شرکت برگزارکننده رقابت ها، به نمایندگی از سوی کنفدراسیون، شرکت کردند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، بنابر اعلام امیرعلی حسینی، مدیر تیم و مدیر امور بین الملل باشگاه پرسپولیس، یکشنبه شب از طریق ویدیو کنفرانس در جلسه ای با فدراسیون فوتبال قطر و شرکت برگزارکننده رقابت ها، به نمایندگی از سوی کنفدراسیون، شرکت کردند.این جلسه در حالی اتفاق افتاد که تیم فوتبال پرسپولیس در روزهای گذشته با پاره ای ناهماهنگی ها از سوی میزبان روبرو شده بود.گفتنی است، افشین پیروانی مدیر تیم و امیرعلی حسینی در این نشست مجازی که از ساعت 22 و 45 دقیقه شب گذشته آغاز شده بود، موارد مختلفی را به عنوان اشکال های موجود مطرح کردند که از جمله، تأکید بر این مسأله بود که هتل محل اقامت امکان پاسخگویی مناسب را با توجه به حضور همزمان 6 تیم فوتبال ندارد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اعتراض پرسپولیس در کنفرانس ویدیویی با نمایندگان فدراسیون قطر و کنفدراسیون از منبع برنا. "

اخبار گوناگون

× ×