روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بازدید نماینده باشگاه و مربیان پرسپولیس از ورزشگاه شهر آموزش دوحه از منبع برنا. "

بازدید نماینده باشگاه و مربیان پرسپولیس از ورزشگاه شهر آموزش دوحه

دو عضو کادر فنی پرسپولیس یکشنبه شب از ورزشگاه محل برگزاری مسابقه بازدید کرده و بخش های مختلف را مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، دو عضو کادر فنی پرسپولیس یکشنبه شب از ورزشگاه محل برگزاری مسابقه بازدید کرده و بخش های مختلف را مورد بررسی قرار دادند.حمید مطهری و داوود فنایی شب گذشته همراه با امیرعلی حسینی در ورزشگاه شهر آموزش دوحه، محل برگزاری مسابقه حضور پیدا کردند و از همه قسمت ها از جمله، زمین چمن، سالن ها و رختکن دیدن کردند.کنفدراسیون فوتبال آسیا پیش از این در ابلاغی اعلام کرده بود برای حفظ کیفیت چمن ورزشگاه های محل برگزاری مسابقات، تمرین قبل از مسابقه در ورزشگاه انجام نخواهد شد و تیم ها می توانند در یک زمان 15 دقیقه ای بدون استوک ورزشی در ورزشگاه و زمین چمن حضور پیدا کنند.حضور شب گذشته دو عضو کادر فنی پرسپولیس نیز بر این اساس صورت گرفت و دیگر اعضای تیم با توجه به برنامه هایی که برای تمرین و سایر مسائل در نظر گرفته بود، در ورزشگاه حضور پیدا نکردند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بازدید نماینده باشگاه و مربیان پرسپولیس از ورزشگاه شهر آموزش دوحه از منبع برنا. "

اخبار گوناگون

× ×